Wyszukiwałeś:

centrum X

kompetencyjne X

MAN X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: centrum kompetencyjne MAN

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Świat według MAN'a

Firma MAN Nutzfahrzeuge otworzyła w Monachium nowe Forum MAN. Wraz znowoczesnym kompleksem budynków powstał wyjątkowy świat doznańzwiązanych z pojazdami użytkowymi. Forum MAN łączy pod jednym dachemBranżowe Centrum Kompetencyjne, Centrum Obsługi Klienta oraz Świat Marki MAN.

 

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

Z polskich fabryk MANa autobusy dla Warszawy

70 autobusów zamówionych przez miasto Warszawa zostaniewyprodukowanych  w fabrykach MAN w Starachowicach i Poznaniu. Usytuowane wPolsce zakłady produkcyjne MAN to centrum kompetencyjne autobusówmiejskich. W obu fabrykach produkowane są wszystkie autobusy miejskie MANzamawiane przez klientów z całego świata.

 

Neoplan ze Starachowic

W ostatnich dniach sierpnia, w fabryce MAN Bus w Starachowicach, odbyła się uroczysta inauguracja produkcji autokarów turystycznych marki Neoplan.

 

Do 2016 r. MAN przeniesie produkcję do Starachowic

Do końca 2016 cała linia montażu końcowego autobusów zostanieprzeniesiona z podpoznańskich Sadów do Starachowic. Tam firma MANzamierza w przyszłości skoncentrować całą swoją produkcjęautobusów miejskich i zwiększyć zatrudnienie - informuje MAN.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "centrum kompetencyjne MAN".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019