Wyszukiwałeś:

ceny X

paliw X

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ceny paliw

Spróbuj też wyszukać: paliwa toyota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

Ceny autogazu idą w górę!

Nie mamy niestety dobrej wieści dla całej rzeszy polskich kierowców,którzy dla ratowania domowych budżetów zainwestowali winstalację LPG w swoich autach. Podczas gdy ceny pozostałych paliw utrzymująsię na niezmienionym poziomie, za LPG musimy płacić znacznie więcej.

 

Czy czekają nas podwyżki paliw?

Kończy się rok 2010 - rok, który w Polsce zakończył się pobiciemprzez ceny benzyny i autogazu rekordu cenowego wszechczasów. To efektpodwyżek cen na rynkach światowych oraz słabszego kursu złotówki. Ajak zapowiada się 2011 rok?

 

Pracodawcy za obniżką akcyzy na paliwa

Pracodawcy RP wystąpili do ministra finansów Jacka Rostowskiego zprośbą o czasowe obniżenie stawki akcyzy na paliwa. Utrzymujące się odpewnego czasu wysokie ceny paliw grożą zdławieniem wzrostu gospodarczego wnaszym kraju.

 

Ceny paliw w Europie. Gdzie warto tankować?

Jak co roku zbliżające się Święta Wielkanocne spowodują wzmożony ruch nadrogach całej Europy. W związku tym niemiecki automobilklub ADAC postanowiłzweryfikować, jak kształtują się średnie ceny paliw w różnychkrajach Starego Kontynentu. Z raportu wynika między innymi, że cenysurowców w Polsce w porównaniu z innymi państwami, nie są ażtak wrogie kierowcom.

 

Jest szansa na niższe ceny paliw

Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak podpisał rozporządzenie,które pozwoli producentom i importerom na znaczące obniżeniezapasów obowiązkowych ropy naftowej i paliw. – Może to korzystniewpłynąć na ceny oferowane na stacjach paliw – powiedział szef MG.

 

Przez alkohol podrożeją paliwa?

A dokładniej przez jego brak na stacjach paliwowych. Jeśli politykom udałobysię wprowadzić taki dość kontrowersyjny przepis o zakazie sprzedażyalkoholu na stacjach benzynowych, wówczas detaliczne ceny paliw mogąostro pójść do góry.

 

W tym roku na rynku paliw powinien być spokój

Jak szacuje Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego, w tym roku niegrożą nam gwałtowne spadki czy też wzrosty cen na rynku paliw. To efektutrzymującej się stabilnej sytuacji na rynkach światowych.

 

Czy przez konfikt na Ukrainie wzrosną ceny paliw?

Do tej pory kierowcy wciąż z niedowierzaniem patrzą na ceny paliw. Mimookresu wakacyjnego, nie tylko nie poszły one w górę, ale wręcztaniały. Sytuacja polityczna na wschodzie może jednak niebawem zmienić tetendencje.

 

A paliwa tanieją. Czy ceny spadną poniżej 4,50 zł/l?

Kierowcy co chwila przecierają oczy ze zdziwienia, widząc spadające cenypaliw. Tak dobrze nie było już dawno. A to, zdaniem analityków rynkupaliw, nie koniec obniżek.

 

Będą podwyżki cen paliw

Niestety nie nacieszymy się długo niskimi cenami paliw. Nowy podatek orazostatnie zawirowania na rynku paliwowym moga spowodować wzost cen tego surowcana stacjach benzynowych. Analitycy oceniają, że ceny paliw powinny sięstabilizować wokół obecnych średnich cen.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ceny paliw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019