Wyszukiwałeś:

ceny

. Znaleziono 3940 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ceny

Spróbuj też wyszukać: ceny aut ceny citroena jamper ceny pe 207 rok 2008 ce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3940 wszystkich):

Mitsubishi obniży ceny elektrycznego i-MiEV

Mitsubishi chce do 2012 roku obniżyć ceny swojego elektrycznego samochodui-MiEV. Ma to zachęcić większą grupę klientów do zainwestowania wten ekologiczny środek transportu.

 

Ceny aut w dół, napraw do góry!

Ubiegły rok na rynku europejskim, mimo trwającego wówczas kryzysu, byłokresem nieznacznych tylko spadków cen samochód. W tym samymczasie rosły natomiast ceny napraw oraz przeglądów.

 

Diesel w Infiniti M - znamy jego ceny

Infiniti potwierdziło ceny i specyfikacje modelu M30d - swojego najnowszegosedana klasy premium z silnikiem diesla w Europie. Ceny za wysokoprężnąwersję Infiniti M są bardzo korzystne... głónie względem wersjibenzynowych.

 

Ceny autogazu idą w górę!

Nie mamy niestety dobrej wieści dla całej rzeszy polskich kierowców,którzy dla ratowania domowych budżetów zainwestowali winstalację LPG w swoich autach. Podczas gdy ceny pozostałych paliw utrzymująsię na niezmienionym poziomie, za LPG musimy płacić znacznie więcej.

 

Znamy ceny nowego Focusa

W Polsce nowy Focus wejdzie do sprzedaży w marcu, jednak już dziś znamy jegoszczegółowy cennik. Ceny nowego auta będą kształtowały się naniemal identycznym poziomie z tymi poprzedniej generacji.

 

Ceny paliw w Europie. Gdzie warto tankować?

Jak co roku zbliżające się Święta Wielkanocne spowodują wzmożony ruch nadrogach całej Europy. W związku tym niemiecki automobilklub ADAC postanowiłzweryfikować, jak kształtują się średnie ceny paliw w różnychkrajach Starego Kontynentu. Z raportu wynika między innymi, że cenysurowców w Polsce w porównaniu z innymi państwami, nie są ażtak wrogie kierowcom.

 

Znamy ceny Opla Mokki

Klasa kompaktowych SUV-ów rozwija się cały czas niezwykle dynamicznie.Do walki o klienta w tym segmencie postanowił włączyć się Opel z modelem onazwie Mokka. Znamy już ceny pierwszego modelu Opla w tej klasie.

 

Znamy ceny nowej Octavii

Już wiemy, ile będzie kosztować najnowsza odsłona bestsellera na polskimrynku aut nowych. Ceny trzeciej generacji Skody Octavia zaczynają się od59.500 zł.

 

Znamy ceny najmocniejszej Octavii w historii

Zbliża się brytyjskie święto motoryzacji - "Goodwood Festival ofSpeed", na której to imprezie zadebiutuje nowa Skoda Octavia RS,najszybsza produkcyjna wersja Octavii w dziejach tego modelu. Od tego teżmomentu w polskich salonach można składać zamówienia na Octavię RS.Ceny od 104.100 zł.

 

A paliwa tanieją. Czy ceny spadną poniżej 4,50 zł/l?

Kierowcy co chwila przecierają oczy ze zdziwienia, widząc spadające cenypaliw. Tak dobrze nie było już dawno. A to, zdaniem analityków rynkupaliw, nie koniec obniżek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022