Wyszukiwałeś:

cersanit X

rally X

team X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cersanit rally team

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

RSME: Sołowow traci dystans do tytułu mistrzowskiego

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) wycofali się z BelgiumYpres Westhoek Rally 2008. Tym samym polski duet, który regularniestartuje w Rajdowych Mistrzostwach Europy stracił cenne punkty w walce otytuł.

 

RSMP: Sołowow na dwóch frontach

Cersanit Rally Team przedstawił najbliższe plany startów w sezonie2009. Michał Sołowow i Maciek Baran zamierzają wziąć udział w dwóchpierwszych eliminacjach Mistrzostw Europy (ERC) – Rally Mille Miglia iIstanbul Rally, a także w Rajdzie Krakowskim - inauguracyjnej rundzieMistrzostw Polski (RSMP).

 

RME: "Życiówka" Sołowowa

Wicemistrzowie Europy Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000)wygrali Istanbul Rally – drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Byłoto drugie w historii zwycięstwo Polaków w tureckim rajdzie.

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

RSMP: Sołowow testował na śniegu

Choć załoga Cersanit Rally Team Forda używa już od kwietnia ubiegłego roku,dopiero teraz Michał Sołowow i Maciek Baran mieli okazje aby sprawdzić jakFiesta S2000 zachowuje się na śniegu. Niestety na skutek awarii awarii silnikazespół musiał nieco szybciej powrócić z okolic Olsztyna do bazyw Kielcach.

 

RSMP: 10 lat Cersanit Rally Team

Cersanit Rally Team obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia startów wrajdach samochodowych. Z tej okazji zespół, który reprezentująMichała Sołowow i Maciek Baran, ogłosił konkurs dla fotografów.

 

Sołowow nie wybiera się na Rally 1000 Miglia

Michał Sołowow i Maciek Baran nie wystartują w 35 Rally 1000 Miglia –pierwszej rundzie tegorocznych Mistrzostw Europy.

 

Rally Ypres: Życiówka Sołowowa

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli czwarte miejsce wklasyfikacji generalnej GEKO Ypres Rally w Belgii - czwartej rundzie rajdowychMistrzostw Europy i piątej cyklu Intercontinental Rally Challenge. ZałogaCersanit Rally Team triumfowała w punktacji ME, wyprzedzając aktualnegomistrza Starego Kontynentu, Włocha Lucę Rossetiego (Abarth Grande PuntoS2000).

 

Sołowow wraca do Peugeota

Zespół Michała Sołowowa i Maćka Barana - Cersanit Rally Teampoinformował, że po 16 miesiącach załoga wraca do Peugeota 207 S2000.Właśnie tym autem w latach 2008 i 2009 Michał i Maciek zdobyli tytuływicemistrzów Europy, wygrywając po drodze Istanbul Rally 2009.

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "cersanit rally team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019