Wyszukiwałeś:

chery

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chery

Spróbuj też wyszukać: cherry

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Tani luksus z Chin

Chiński producent samochodowy, firma Chery, który jako pierwszy zamierzawejść ze swoją ofertą na rynek amerykański, opublikował pierwszeinformacje o modelach, które wkrótce trafią do sprzedaży w USA.

 

Chery z Kaliningradu

Chiński producent samochodowy, firma Chery Automobile, który jako pierwszyzamierza wejść na rynek amerykański, interesuje się również na poważnierynkiem europejskim.

 

Chery dla Chryslera

Chińska firma motoryzacyjna Chery Automobile być może będzie produkowaćmałe samochody dla Chrysler Group, z przeznaczeniem na rynki międzynarodowe.

 

Dodge rozpoczyna produkcję w Chinach

Kolejny producent samochodów spoza Azji rozpoczyna produkcję swoich modeli narynku chińskim. Już niebawem na tamtejszych drogach pojawią się auta markiDodge, które przygotowywane będą wspólnie z chińską firmą Chery.

 

Chińskie Chery "made in Poland"?

Chińskie Chery chce wybudować jeden zakład w naszym regionie. Bliski Wschód,Ameryka Południowa i Europa Wschodnia - takie lokalizacje upatrzył sobieproducent, określany mianem chińskiej Toyoty.

 

Kontratak chińskiego Chery

Chiński producent samochodów, Chery Automobile, zamierza wykorzystać swoje"pięć minut" na nadchodzących targach motoryzacyjnych w Szanghaju, abyzaprezentować nowy model. Będzie to najprawdopodobniej bezpośredni konkurentdla marki MINI, należącej do BMW.

 

Sportowy kompakt Chery

Ponieważ według niektórych przyszłość motoryzacji będzie w znacznejmierze należeć do chińskich producentów, z uwagą przypatrujemy siępremierom, jakie pojawiły się na wystawie samochodowej w Szanghaju.

 

Chińskie hybrydy

Motoryzacja w Państwie Środka to jeden z najprężniej rozwijających sięsektorów chińskiej gospodarki. Na potęgę rozkwitła produkcjasamochodów, a producenci zaczynają wkraczać na rynek alternatywnychźródeł napędu. Tak jak Chery Automobile, które zapowiedziałowprowadzenie do sprzedaży do połowy 2010 roku pierwszych w pełni seryjnych,hybrydowych modeli.

 

Projektant Porsche szefem designu w Chery

Chińska marka Chery Automobile ogłosiła zatrudnienie nowego szefa designu.Tym wybranym jest Hakan Saracoglu, który do tej pory pracował w Porsche.

 

Chińskie Chery Heavy Industry chce współpracowac z polskimi firmami

Firma Chery Heavy Industry Co. poszukuje nowych partnerów dowspółpracy, szczególnie dotyczącej rodzaju produktów– takich jak wózki widłowe, koparki i urządzenia budowlane. Firmagotowa jest dostarczać zarówno produkty w całości, jak i same ichkomponenty – w zależności od zapotrzebowania klientów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021