Wyszukiwałeś:

chevrolet X

general X

motors X

. Znaleziono 210 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet general motors

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 210 wszystkich):

General Motors ma 100 lat

Amerykański koncern motoryzacyjny General Motors skończył właśnie 100 lat.I choć ostatni okres pełen jest kłopotów finansowych, to jednakwciąż koncern ten należy do największych graczy w branży motoryzacyjnej.

 

Rosja największym rynkiem zbytu samochodów?

General Motors liczy, że w przyszłym roku Rosja zostanie największymeuropejskim rynkiem zbytu samochodów.

 

Chevrolet Volt z...eBaya?

Jakiś czas temu w związku z kryzysem w branży pojawiła się plotka o tym,że koncern General Motors zamierza sprzedawać swoje samochody poprzez słynnyamerykański portal aukcyjny, eBay. Z początku traktowano tą informację zprzymrużeniem oka.

 

General Motors inwestuje w GM Daewoo

Ponad 400 mln dolarów gotówki zainwestuje koncern General Motors współkę GM DAT, głównego producenta samochodów markiChevrolet m.in. na rynek europejski. Dzięki temu zwiększy swój udziałw tej firmie z obecnych 50,9% do 70,1%.

 

Chevrolet i Opel osobno

Choć obie marki nadal pozostają w strukturach koncernu General Motors, to,zgodnie do europejskiej strategii firmy, nastąpi zwiększenie autonomii obutych marek.

 

Reklamy General Motors

General Motors będzie jednym z tylko dwóch producentów aut,którzy będą mieli swoje spoty reklamowe w przerwach transmisji IgrzyskOlimpijskich w 2012 roku w Londynie.

 

Zmiany u sterów Chevroleta

General Motors wprowadził zmiany na najwyższych stanowiskach marki Chevrolet.Alan Batey został mianowany na stanowisko starszego wiceprezesa Chevroleta,zaś Thomas Sedran objął stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającegoChevrolet i Cadillac Europe.

 

Chevrolet zniknie z Europy

Już w 2016 roku z europejskiego rynku zniknie marka Chevrolet. To nowy pomysłkoncernu General Motors na poprawę swojej sytuacji na Starym Kontynencie.Wiodącymi markami na tym rynku będą Opel i Vauxhall oraz dodatkowo Cadillac.

 

General Motors skraca gwarancję

Choć producenci przyzwyczaili nas raczej do systematycznego wydłużania okresu gwarancji, amerykańskie General Motors idzie w przeciwną stronę.Niektóre auta będą chronione krócej niż dotąd.

 

Pół miliarda aut od General Motors

Koncern General Motors świętuje dziś wyjątkowy sukces - jako pierwsza firmana świecie wyprodukował 500 milionów aut. Z tej okazji pięćosób otrzymało nowy samochód... za darmo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet general motors".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022