Wyszukiwałeś:

chevrolet X

motors X

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet motors

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

GM, Chevrolet i Camry

Ubiegłoroczna sprzedaż samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych narynku amerykańskim wyniosła 16,15 mln egzemplarzy i była niższa o 2,5% niżw 2006 r. Największą sprzedażą może się pochwalić General Motors,najbardziej popularną marką był Chevrolet, zaś autem osobowym Toyota Camry.

 

General Motors ma 100 lat

Amerykański koncern motoryzacyjny General Motors skończył właśnie 100 lat.I choć ostatni okres pełen jest kłopotów finansowych, to jednakwciąż koncern ten należy do największych graczy w branży motoryzacyjnej.

 

Chevrolet Volt z...eBaya?

Jakiś czas temu w związku z kryzysem w branży pojawiła się plotka o tym,że koncern General Motors zamierza sprzedawać swoje samochody poprzez słynnyamerykański portal aukcyjny, eBay. Z początku traktowano tą informację zprzymrużeniem oka.

 

Chevrolet i Opel osobno

Choć obie marki nadal pozostają w strukturach koncernu General Motors, to,zgodnie do europejskiej strategii firmy, nastąpi zwiększenie autonomii obutych marek.

 

Chevrolet Volt na początek tylko w USA

General Motors ogłosił plany dotyczące wprowadzenia do sprzedażyelektrycznego Volta oraz jego produkcji. Jak na razie mowa jest tylko o rynkuamerykańskim.

 

Reklamy General Motors

General Motors będzie jednym z tylko dwóch producentów aut,którzy będą mieli swoje spoty reklamowe w przerwach transmisji IgrzyskOlimpijskich w 2012 roku w Londynie.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Chevrolet Cruze: Globalne auto dla Europejczyka

To, że Europejczycy chętniej sięgają po kompaktowe hatchbacki niż sedany,wiadomo nie od dziś. Wiedzą też o tym w General Motors, dlatego po naprawdęudanym modelu Cruze z czterodrzwiowym nadwoziu, Chevrolet wypuścił na rynekwersję pięciodrzwiową swojego modelu. Wersję, skierowaną przede wszystkimdo Europejczyka.

 

Chevrolet zniknie z Europy

Już w 2016 roku z europejskiego rynku zniknie marka Chevrolet. To nowy pomysłkoncernu General Motors na poprawę swojej sytuacji na Starym Kontynencie.Wiodącymi markami na tym rynku będą Opel i Vauxhall oraz dodatkowo Cadillac.

 

Pół miliarda aut od General Motors

Koncern General Motors świętuje dziś wyjątkowy sukces - jako pierwsza firmana świecie wyprodukował 500 milionów aut. Z tej okazji pięćosób otrzymało nowy samochód... za darmo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet motors".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022