Wyszukiwałeś:

chevrolet X

uokik X

usterka X

kampania X

serwisowa X

orlando X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet uokik usterka kampania serwisowa orlando

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Chevrolet Orlando ze źle zamontowanymi siedzeniami

Musisz uważać, jeśli posiadasz siedmiomiejscowego Chevroleta Orlando z rokumodelowego 2012. Siedzenia z trzeciego rzędu mogą być źle zamontowane.

 

Nowe auta też się psują. Sprawdź, które najczęściej

Wyższy koszt zakupu nowego samochodu jest rekompensowany spokojem jegoużytkowania nawet przez kilka lat. Tak przynajmniej uzasadnia kupno auta narynku pierwotnym wiele osób. Nic tylko lać paliwo, od czasu do czasupojawiać się w serwisie i bezstresowo jeździć. Niestety, taka sielanka niezawsze ma miejsce. Nowe samochody także zdarzają się z fabrycznymi wadami,które mogą unieruchomić nas, a nawet zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

 

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Łącznie prawie 500 egzemplarzy dwóch modeli Chevrolera - Cruze iOrlando - zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisów amerykańskiejmarki w celu usunięcia możliwej usterki.

 

Cruze i Orlando z usterkami do naprawy

Choć Chevrolet wycofuje się, i to w dość szybkim tempie, z rynkueuropejskiego, pozostawi po sobie liczne grono jeżdżących aut. Dladwóch modeli - Cruze'a i Orlando - rozpoczęto właśnie kampanięserwisową.

 

Niebezpieczne ostre skręty w Chevroletach

Chevrolet Poland ogłosił kolejną akcję serwisową - tym razem obejmie onadwa modele tej amerykańskiej marki - Cruze i Orlando. Powodem możliwa usterkaprawego przegubu zewnętrznego.

 

Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi

Ponad 2,5 tys. właścicieli łącznie dwóch modeli marki Chevrolet -Cruze i Orlando - otrzyma zaproszenie do stawienia się w autoryzowanychserwisach na terenie całego kraju. Powodem możliwe problemy z układemhamulcowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet uokik usterka kampania serwisowa orlando".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023