Wyszukiwałeś:

chevrolet

. Znaleziono 1726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo Chevrolet Cruze chevrolet orlando

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1726 wszystkich):

Chevrolet Aveo: ZAPRASZAM NA FPRUM HCCEWROLETA

5 http://fanklub.chevrolet.org.pl/index.phphttp://fanklub.chevrolet.org.pl/index.phphttp://fanklub.chevrolet.org.pl/index.phphttp://fanklub.chevrolet.org.pl/index.php http://fanklub.chevrolet.org.pl/index.php http://fanklub.chevrolet.org.pl/i...

 

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Chevrolet: Cel sprzedażowy - 300 000

Należący do koncernu GM, Chevrolet stawia sobie wysoko poprzeczkę. Do 2007roku firma zamierza sprzedać w Europie 300 tys. samochodów - to niemaltrzykrotnie więcej niż przed czterema laty. Wszystkie oferowane samochodyprodukowane będą w Korei Południowej.

 

Chevrolet ma 100 lat

Chevrolet jest kolejną marką samochodową, która dołączyła doszacownego klubu 100-latków. Z tej okazji w nadchodzących 12miesiącach, w samej tylko Europie pojawi się aż siedem nowości.

 

Chevrolet Captiva - nowa jakość

Cztery nowe jednostki napędowe wraz ze zmienionym nieznacznie obliczem oraznowymi technologiami mają sprawić, że Chevrolet Captiva będzie liczył sięw zatłoczonym segmencie SUV-ów. Do polskich salonówamerykańskiej marki produkowana w Korei odnowiona Captiva wjedzie wczesnąwiosną, a my właśnie mieliśmy okazję zapoznać się z bliska z tym modelem.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Chevrolet Camaro: Superbohater

Jeśli Twojemu sercu bliskie są takie kwestie jak praktyczność i ekonomika,to ta recenzja prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Nasze wtorkowe wydanie"Tygodnia z Chevroletem" w Mojeauto.pl, poświęcamy spadkobiercyjednego z najbardziej spektakularnych modeli amerykańskiej marki. Oto nowyChevrolet Camaro. Let's get ready to rumble!

 

Chevrolet: Rekord sprzedaży na polskim rynku

Początek stycznia to czas podsumowań w siedzibach polskich importerów. Miniony rok Chevrolet na polskim rynku będzie wspominał długo. W 2012 amerykański producent aut wykręcił nowy rekord sprzedażowy.

 

Chevrolet Captiva: Nie do zobaczenia

Rynek aut sportowo-rekreacyjnych, mimo dużego nasycenia, nadal ma się dobrze.Europejski Chevrolet, nie mający nic wspólnego z amerykańskimodpowiednikiem, już zaczął się coraz mocniej rozpychać łokciami na StarymKontynencie, aż przyszedł znak od centrali, że czas odejść. Na do widzeniasprawdzamy, jakie wspomnienia pozostawia po sobie Chevrolet Captiva.

 

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Jeśli jesteś fanem klasycznej motoryzacji, to może to być dla Ciebie nielada gratka. Chevrolet Deluxe, który w latach 50. minionego stuleciasłużył władzom PRL, będzie do kupienia na aukcji w Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023