Wyszukiwałeś:

chinskie X

marki X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chinskie marki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Ukraińsko - chińskie auta z Polski

chinskie, koreanskie, ukrainskie, moze jeszcze wietnamskie lub mongolskie - nikt z mocnych nie traktuje nas powaznie, dlaczego nie japonskie, niemieckie, lub chocby francuskie?? ~zdegustowany

 

Wątek na forum: Chińskie Volvo?

Panie redaktorze co to za stwierdznie: "nie zostanie raczej napewno osiągnięty" - czy to po polsku?? ~Pawel_T

 

Spór importerów o chińskie auta

Wprowadzeniu na rynek europejski chińskich samochodów marki Brilliancetowarzyszy coraz więcej emocji. Jeszcze na dobre żaden z egzemplarzy niepojawił się w sprzedaży, a już na pierwszy plan wysunął się spór oprawa do importu chińskich aut pomiędzy firmami Euro Motors i HSO.

 

Chińskie Lamborghini

Duma motoryzacyjna Włoch, Lamborghini otworzyła swoje przedstawicielstwo wChinach. Działalność chińskiej filii marki rozpocznie się od początku 2009roku w Pekinie.

 

Volvo już (prawie) chińskie!

Choć mówiło się o tym już od dłuższego czasu, to rozmowy wciążsię przeciągały. W końcu jednak w dniu wczorajszym doszło do podpisaniaumowy pomiędzy Fordem a chińskim koncernem Geely, w wyniku którejchińska firma przejmie produkcję osobowych modeli Volvo.

 

Wątek na forum: Volvo już (prawie) chińskie!

Kolejna marka Premium sprzedana (po SAABie i Jaguarze) i to do ....Azji :) Hehe, świat się kończy. Szwedzka jakość chyba też. Szwedzi w ogóle coś marnie zarządzają i coraz gorzej radzą sobie. SAAB sprzedany, teraz Volvo. Wcześniej sprzedano świetne marki motocyklowe (Husqvarna i Husaberg). Niedłu...

 

Volvo może być chińskie

Komisja Europejska w dniu wczorajszym zatwierdziła przejęcie Volvo Cars przezchiński koncern motoryzacyjny Geely oraz państwową agencję inwestycyjnąDaqing.

 

Czy chińskie auta zaleją Europę?

Rynek chińskich samochodów rośnie w siłę. Co do tego nie ma żadnychwątpliwości. Na razie jednak wszelkie próby wejścia na rynekeuropejski przez chińskich producentów trudno nazwać udanymi. Czy tasytuacja ulegnie zmianie? A jeśli tak, to kiedy?

 

Chińskie miasto wspiera odrodzonego Saaba

Nowy właściciel Saaba pragnie odrodzenia marki i właśnie dostał poważny zastrzyk pieniędzy na odbudowanie szwedzkiego Saaba. National Electric VehicleSweeden rozpoczęło współpracę z Chińskim miastem Qingdao, leżącymw prowincji Shandong.

 

Top: Najgorsze chińskie podróbki aut

Przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, że chińskie samochody majądużo zapożyczeń w stosunku do swoich europejskich odpowiedników. I niemówimy tutaj o współpracy pomiędzy zachodnimi koncernami, awschodem. Przedstawiamy listę najgorszych chińskich "replik".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chinskie marki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018