Wyszukiwałeś:

chorzowa

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chorzowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnicy Gliwic ciąg dalszy

O A1 na takich estakadach nad torami możecie sobie tylko niezdrowo pomarzyć. Autostrada połączy Sosnicę z Maciejowem ale inaczej, w sposób bezpieczny dla terenów górnosląskich, a dalej na północ to chyba jest jakaś pomyłka, A 1 idzie prosto tak jak pierwotnie planowano obok Chorzowa, ale...

 

Wątek na forum: 3000 km w 4 lata?

plany, plany i jeszcze raz plany z ktorych malo co wynika. acha i jeszcze konferencje a marzec niedaleko zobaczymy co uefa powie ~wszystko c...

 

Wątek na forum: Chorzów chce S11

Sądzę, że ta trasa może być bardzo przydatnym połączeniem. Dziwnym by było gdyby S11 kończyła się na A1 w pobliżu Tarnowskich Gór, powinna dojechać tak jak się proponuje do A4 - w centrum Górnego Śląska - wtedy w pełni spełni funkcję skomunikowania Górnego Śląska z Wielkopolską Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Wątek na forum: Nowa trasa przez Śląsk?

1mln samochodów rocznie to jest ok. 1200 samochodów na godzinę. Czy to jest duże natężenie ruchu? ~henderson

 

DTŚ - kręgosłup aglomeracji Górnego Śląska

Niebawem rozpocznie się kolejny etap budowy Drogowej Trasy Średnicowejłączącej aglomeracje miejskie Katowic i Gliwic. Podczas długiego majowegoweekendu (26-29 maja) zburzony zostanie około 40 letni wiadukt na ulicySokolskiej (jedna z głównych ulic Katowic) i przez pół roku budowany będzienowy.

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Nowa trasa przez Śląsk?

Istniejąca droga krajowa nr 79 przebiega przez samo centrum MetropoliiGórnośląskiej. W związku z ogromnym natężeniem ruchu, powstałpomysł budowy nowej drogi, która odciąży istniejącą trasę. Miastapołożone wzdłuż trasy będą musiały walczyć o pieniądze na budowę nowejdrogi.

 

Wątek na forum: Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

A nie lepiej wybudowac obwodnice Chorzowa?? Za te pieniądze. ~qwerty

 

Debatowali nad zmianą przebiegu DK 79

22 września br. w Urzędzie Miasta Chorzów odbyła się konferencjaprasowa dotycząca zmiany przebiegu DK 79 i budowy obwodnicy Chorzowa. Praceprojektowe potrwają do końca roku.

 

Producenci części wchodzą na GPW

Producenci części i komponentow dla motoryzacji planują zadebiutować nawarszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Takie plany mają m.in.spółka Izo- Blok z Chorzowa, producent polipropylenu spienionego (EPP)wykorzystywanego w motoryzacji oraz spółka CSY z Iławy, wytwarzającam.in. części i komponenty dla ciężarówek i autobusów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018