Wyszukiwałeś:

chrysler X

aspen X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chrysler aspen

Spróbuj też wyszukać: aspen chrysler aspen kontrolki

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

 

Chrysler z SUV-em

Modelem Chrysler Aspen amerykański producent wchodzi w segment dużych SUV-ówklasy premium. Auto to zaprezentowane zostało podczas targów NAIAS Detroit2006.

 

Chrysler zlikwiduje 11 000 stanowisk

Firma Cerberus, która nie tak dawno temu odkupiła od koncernu Daimler AGudziały w marce Chrysler szykuje się do likwidacji około 11 000 stanowiskpracy. Modyfikacjom poddany zostanie także cały system produkcji w pięciuamerykańskich fabrykach.

 

Los Angeles Auto Show - koniec sezonu nowości

Targi Motoryzacyjne Greater Los Angeles International Auto Show tak naprawdęweszły do grona liczących się imprez motoryzacyjnych dopiero przed rokiem. Dotego czasu dość długo znajdowały się w cieniu targów NAIASodbywających się w styczniu każdego roku.

 

Pierwsze hybrydy Chryslera

Chrysler po rozwodzie z Daimlerem wydaje się, że odżył na nowo. Jedną zkolejnych nowości amerykańskiego koncernu są pierwsze w historii dwa pojazdyhybrydowe - Dodge Durango oraz Chrysler Aspen.

 

Koniec PT Cruisera

Po 9 latach zostaną zatrzymane taśmy na których montowany jest jeden znajbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych aut Chryslera. Ze względu nacoraz słabsze zainteresowanie PT Cruiser przestanie być produkowany. 

 
 
 

Następca Punto z Polski? Nowe plany koncernu Fiat Chrysler

Fiat, wraz z pozostałymi markami wchodzącymi w skład włosko-amerykańskiegojuż teraz koncernu, przedstawił we wtorek plany rozwoju na najbliższe pięć.Najważniejsze z punktu widzenia Europejczyka marki Fiat oraz Alfa Romeo będąmieć sporo ciekawych nowości. Z punktu widzenia naszego rynku najważniejszajest informacja o przeniesieniu produkcji następcy Punto do fabryki w Tychach.

 

Fiat Chrysler Automobiles odkupuje wadliwe auta

FCA będzie zmuszone do odkupienia od właścicieli ponad pół milionaaut marek Dodge i Ram, których nie udało się doprowadzić do stanubezpiecznej używalności w trakcie akcji serwisowych. Są to głównieauta z dróg USA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chrysler aspen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018