Wyszukiwałeś:

chrzanowa

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chrzanowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Zaprojektują obwodnicę Chrzanowa

tam nie ma prądu ,wody , internetu i wogóle nic nie ma... ~szpec

 

Wątek na forum: Dofinansowanie dla obwodnicy Chrzanowa

Klasyka: na I etap prawie nic, a II etap za ileś lat (może nowa władza?) 80proc całej inwestycji. ~jas

 

Wątek na forum: Utrudnienia na śląskim odcinku A4

Nie polecam odcinka A-4 Katowice-Kraków, a szczególnie w piątkowe popołudnie. To tylko strata pieniędzy i zszargane nerwy. Przejazd tylko z Katowic do Chrzanowa potrafi zająć minimum 1,5h, a to jest od "Trzech stawów" do węzła Chrzanów II ok. 35km. W podbnym czasie, a nawet szybciej (w...

 

Valeo partnerem aut miejskich

Valeo jest partnerem w tworzeniu miejskich aut opracowanych przez PSA PeugeotCitroen oraz Toyota. Firma jest dostawcą części dla nowowprowadzonych modelisamochodów Peugeot 107, CitroĂŤn C1 oraz Toyota Aygo.

 

Dofinansowanie na metro

Jedną z najważniejszych warszawskich inwestycji jest budowa metra. Już terazbudowa końcowego odcinka pierwszej linii metra zostanie dofinansowana kwotą 88mln euro z UE. Są szanse na kolejne 700 mln euro z UE.

 

Zaprojektują obwodnicę Chrzanowa

Podpisano umowę na wykonanie projektu obwodnicy Chrzanowa (woj. małopolskie).Obwodnica Chrzanowa będzie jednojezdniową drogą o długości ok. 4,0 km. Jejbudowa ma ruszyć wiosną 2010 roku i zakończyć się w połowie 2011 roku.Szacowny koszt realizacji inwestycji to 80,0 mln zł.

 

Kolejne utrudnienia na A-4

Firma Stalexport Autostrada Małopolska S.A. poinformowała o kolejnychutrudnieniach w ruchu na autostradzie A-4. Tym razem związane będą one zrozpoczynającymi się od początku lipca pracami remontowymi na odcinkuautostrady w rejonie Chrzanowa.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Chrzanowa

Chrzanów otrzymał kolejne dotacje na inwestycje. W ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 powstanie obwodnicapółnocno-wschodnia Chrzanowa. Całkowita wartość projektu to ponad 85mln złotych. Obwodnica będzie liczyć prawie 3,5 km.

 

I etap obwodnicy płn.-wsch. Chrzanowa zakończony

11 czerwca 2010 r. oficjalnie został otwarty wiadukt  kolejowy łączącyul. Sikorskiego z ul. Zieloną -  I etap zadania pn. "Budowa obwodnicypłn.- wsch. Chrzanowa". Zakończenie pierwszego etapu budowy obwodnicymiasta Chrzanowa to dopiero początek modernizacji układu komunikacyjnegomiasta. W planach jest jeszcze budowa zachodniego obejścia Chrzanowa.

 

Północno-wschodnia obwodnica Chrzanowa

Zakończyła się realizacja północno-wschodniej obwodnicy Chrzanowa,wartej niemal 89 mln zł. Dzięki inwestycji powstała ponad pięciokilometrowatrasa z sześcioma skrzyżowaniami, mostem nazwanym przez mieszkańców„kameleonem” oraz dwoma wiaduktami. Dzięki unijnemu dofinansowaniuw kwocie ponad 72 mln zł, zbudowano także infrastrukturę okołodrogową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019