Wyszukiwałeś:

ciężarowe

. Znaleziono 229 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ciężarowe

Spróbuj też wyszukać: ciężarowe opony ciężarowe skrzynia Dealerzy smaochodów ciężarowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 229 wszystkich):

Nie siedź ciężarówce na ogonie!

Czołowe zderzenia z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego należą donajbardziej niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Szczególnie dlakierowców tych pierwszych pojazdów. O tym jak miażdżąca potrafibyć siła kilkutonowego składu nie trzeba nikogo przekonywać. Wielukierowców osobówek nie zdaje sobie jednak sprawy, że podobniedramatyczny w skutkach może być także najazd na tył ciężarówki.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Za dużo, za mało

Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka - miał ponoć powiedziećStalin. Mimo że to brutalne i cyniczne słowa, nadal odpowiadają prawdzie.Tragiczny wypadek samolotu, w którym ginie dwieście osób togłówny news niemal wszystkich mediów na świecie.Ciężarówka demolująca czyjś dom zainteresuje krajowych dziennikarzy– szczególnie, jeśli kierowca jechał przeładowanym lubniesprawnym samochodem. Parę tysięcy osób, które tracą życie wwypadkach samochodów osobowych, to już temat prawie wyłącznie dlaanalityków.

 

Maleje eksport cieżarówek do Niemiec

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa szacuje, że w br. polski eksport doNiemiec zmniejszy się o 15%. Wzrost niemieckich zamówień możliwy jestnie wcześniej niż w 2010 r. Z analiz Izby wynika, że spadek eksportu doNiemiec najdotkliwiej odczuwają m.in. krajowi producenci samochodówciężarowych.

 

Volvo Trucks rozwija ESP dla najcięższych

W roku 2008, Volvo Trucks, jako pierwsza firma na świecie zaprezentowałaudoskonalony układ stabilizacji toru jazdy ESP (Electronic Stability Program),przeznaczony do podwozi samochodu ciężarowego łącznie z przyczepą. Na rynektrafia obecnie nowa wersja tego układu, dostosowana do podwozi samochoduciężarowego 6x2 lub 4x2, holujących jedną lub więcej przyczep.

 

Opony ciężarowe Grupy Goodyear na rok 2010

Grupa Goodyear co roku poszerza swoją ofertę opon ciężarowych.  W 2010r. gama ogumienia ciężarowego to osiem zaawansowanych technologicznie iekologicznych propozycji marki Goodyear i Dunlop.

 

W połowie 2011 ciężarowe już bez winiet

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz konsorcjum Kapschpodpisały umowę na zaprojektowanie, dostawę oraz obsługę Krajowego SystemuPoboru Opłat (ETC). System będzie gotowy 1 lipca 2011 roku.  Wielkośćprzychodów z systemu ETC w ciągu obowiązywania umowy, czyli w latach2011-2018 szacowana jest na 19,5 mld zł. System ETC obejmie docelowo ok. 2000km autostrad, 5000 km dróg ekspresowych i 600 km dróg krajowych. Wposzczególnych latach przychody Skarbu Państwa będą wynosić od ponad360 mln zł do 3,7 mld zł.

 

Ciężarowe na wagi

Rusza ogólnopolski program ważenia samochodów ciężarowychkorzystających z sieci dróg krajowych. Program ma na celu poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego, wyeliminowanie nieuczciwej konkurencji wtransporcie drogowym i co ważne ochronę dróg krajowych. Z badań wynikabowiem, że samochód, który przekroczył dwukrotnie dopuszczalnąmasą przy jednorazowym przejeździe zużywa drogę tak jak 2,5 milionasamochodów osobowych.

 

Ciężarowe oraz autobusy na plusie

Grudzień był nie tylko rewelacyjnym miesiącem, jeśli chodzi o sprzedażsamochodów osobowych. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku świetnewyniki zanotował również segment pojazdów ciężarowych, jak iautobusów, kończąc 2013 rok z wyraźnym wzrostem.

 

Kalifornia stawia na wodorowe TIR-y

Kalifornia zamierza walczyć z zanieczyszczeniem powietrza, spowodowanym przezciężarówki z silnikiem Diesla. Coraz szerzej stosowany będzie napędelektryczny, z wodorowym zasilaniem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021