Wyszukiwałeś:

citigo

. Znaleziono 128 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citigo

Spróbuj też wyszukać: skoda yaris citigo opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 128 wszystkich):

Skoda Citigo - trojaczki atakują

Grupa Volkswagena rozpoczęła atak na segment małych, miejskichsamochodów. Niedawno mieliśmy okazję odbyć pierwsze jazdy testoweVolkswagenem Up!, a na rynku pojawia się kolejny model zbudowany na tej samejpłycie podłogowej czyli Skoda Citigo.

 

Jeszcze bardziej oszczędne Citigo

Jeśli wyniki spalania na poziomie 5,6 i 3,9 l/100 km odpowiednio w ruchumiejskim i na trasie są dla Ciebie wciąż za duże, wcale nie oznacza, żemusisz rezygnować z jazdy autem. Skoda Citigo będzie teraz dostępna zekonomicznym pakietem Green tec.

 

Pożądana Skoda Citigo

Takiego awansu w historii rankingów Top Ten mojeauto.pl chyba jeszcze niebyło. Wzrost w rankingu aż o 184 pozycje pozwolił Skodzie Citigo awansowaćdo pierwszej dziesiątki najpopularniejszych aut osobowych w maju. Czy tooznacza, że mamy na naszym rynku kolejny już model czeskiej marki,który podbił serca naszych rodaków?

 

Skoda Citigo: Czeski bliźniak niemieckiego brzdąca

Przyznam szczerze, że byłem bardzo, ale to bardzo ciekaw tego auta. Posukcesach rynkowych, jakie odniosły Fabia czy Octavia, również inajnowsza, a przy tym najmniejsza Skoda Citigo ma wszelkie zadatki, by z miejscapodbić serca milionów kierowców nad Wisłą. Sprawa jednak niejest wcale tak prosta, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

 

Fiat Panda vs Skoda Citigo: Stary i nowy(?) lider

Świat maluchów rozrósł się niesamowicie. To już nie tylko samaPanda, która właściwie nie miała poważnej konkurencji. Wśródobecnych rywali na czoło wysuwają się trojaczki Volkswagena, spośródktórych, zwłaszcza na polskim rynku, największe szanse wydaje sięmieć Skoda Citigo.

 

Hyundai i10 vs Skoda Citigo: Bój o każdą złotówkę

W świecie małych samochodów na dalszy plan często schodzą takieelementy jak atrakcyjna stylistyka, jakość wykończenia, dodatkowe gadżety, anawet komfort podróży. Pragnąc posiadać nowe auto jak najmniejszymkosztem, jesteśmy skorzy do wielu ustępstw. Sprawdziliśmy, jak wielkie musząto być ustępstwa w przypadku Hyundaia i10 oraz Skody Citigo, oraz wktórym przypadku otrzymamy więcej samochodu w samochodzie.

 

100 000 na koncie Citigo

Najmniejszy model czeskiej marki - Skoda Citigo - może się pochwalićwyprodukowaniem 100-tysięcznego egzemplarza.

 

Skoda Citigo - limitowana wersja Fun wjeżdża do Polski

Do polskich salonów Skody trafiła właśnie nowa, limitowana wersjamodelu Citigo. Skodę Citigo Fun z dodatkami stylistycznymi i bogatszymwyposażeniem można już zamawiać, a produkcja auta wystartuje pod koniecpaździernika.

 

Skoda Citigo e iV. Pierwszy elektryczny model marki

Wprowadzając na rynek model Citigo e iV, Skoda na dobre wkracza w eręelektromobilności.

 

Znamy cennik Skody Citigo-e iV

Skoda opublikowała cennik modelu Citigo-e iV, pierwszego w pełni elektrycznegosamochodu w ofercie marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021