Wyszukiwałeś:

citroen X

c-zero X

. Znaleziono 23 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c-zero

Spróbuj też wyszukać: citroen ds3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Super terenowy Citroen

Dla uczczenia legendarnych już wypraw Andre Citroena przez Saharę, kontynentafrykański oraz azjatycki powstał prototypowy Cruise Crosser, który mógłbypodejmować wyprawy do najbardziej oddalonych zakątków.

 

C-Zero, czyli elektryczny Citroen

Już wkrótce oferta Citroena w gamie małych, miejskich samochodówpowiększy się o model napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym.

 

Powstaną Peugeoty i Citroeny na bazie Mitsubishi ASX

Wchodzący właśnie do sprzedaży na polskim rynku Mitsubishi ASX za niecałedwa lata będzie miał dwóch braci bliźniaków, tyle żesprzedawanych pod markami Peugeot oraz Citroen.

 

Sposób Francuzów na niższe spalanie

Najnowsza technologia e-HDi, czyli w skrócie połączenie jednostkiwysokoprężnej z odwracalnym alternatorem, pozwoli francuskiemu koncernowi PSAPeugeot Citroen zredukować o ok. 15% emisję CO2 w swoich dieslach.

 

Mitsubishi i PSA rozszerzają współpracę

Firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) i PSA Peugeot Citroen (PSA)rozpoczęły wspólne badania nad programem układów napędowychdla pojazdów elektrycznych. W pierwszej kolejności obejmie on lekkiesamochody dostawcze.

 

Będą elektryczne wersje Partnera i Berlingo

Coraz bardziej zacieśnia się współpraca Mitsubishi oraz koncernu PSAPeugeot Citroen. Już wkrótce francuskie marki będą produkować swojekombivany w wersjach z napędem elektrycznym pochodzącym od Mitsubishi.

 
 

Jak bezpieczne są auta elektryczne?

Euro NCAP po raz pierwszy w swojej historii poddało testom zderzeniowymelektryczny model. Mitsubishi i-MiEV zdał egzamin na cztery gwiazdki.

 

Produkcja trzech elektrycznych aut wstrzymana

Mitsubishi Motors ogłosiło, że wstrzymało produkcję trzech bliźniaczych aut elektrycznych - Citroena C-Zero, Peugeota iOn oraz Mitsubishi i-MiEV.Powód jest błahy.

 

Utrata wartości - auta elektryczne wśród najgorszych

Brytyjska organizacja Glass's badająca rynek motoryzacyjny, przedstawiła najnowsze badania na temat utraty wartości nowych samochodów. Okazuje się, że po roku eksploatacji najmniej warte jest elektryczne Renault.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018