Wyszukiwałeś:

citroen X

c2 X

c4 X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c2 c4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Citroen C4: Mieszanka wybuchowa

Prosimy o zachowanie spokoju. Powyższy tytuł nie ma nic wspólnego zweryfikowaniem wiedzy chemicznej. Jest natomiast ściśle związany z nowymproduktem Citroena, modelem C4 Coupe, który - jak się okazało w naszychtestach - potrafi nieco namieszać we wzorach auta kompaktowego.

 

Powiększone C2

Na odpowiedź Citroena odnośnie bardzo szybko rozwijającego się rynku małychsamochodów MPV nie trzeba było długo czekać. Nowoczesny model C2 Plusbędzie debiutem francuskiego producenta w tym segmencie.

 

Citroen C4 z nową przekładnią

Citroen zaprezentował ostatnio nową wersję popularnego modelu C4, któregowyposażono w sześciostopniową przekładnię elektroniczną. Jest onapołączeniem skrzyni automatycznej z konwencjonalną skrzynią manualną.

 

C2 i C4 "by LOEB"

W ofercie francuskiej marki znalazły się dwa modele Citroen C2 oraz C4 wspecjalnej serii "by LOEB". Utrzymane w sportowym stylu wersje, ze specjalnymwyposażeniem, mają stanowić także uhonorowanie trzykrotnego rajdowegomistrza świata.

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

WRC: Loeb najszybszy w Meksyku

Mistrz Świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Meksyku,trzecią eliminację WRC. Dzięki zwycięstwu Loeb zbliżył się w klasyfikacjigeneralnej kierowców na odległość jednego punktu do lidera rozgrywek,Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus WRC).

 

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

WRC: 9 sekund szczęścia Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał w Jyvaskyla Rajd Finlandii,dziewiątą eliminację mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął reprezentantgospodarzy Mikko Hirvonen (Ford Focus WRC), a trzecie Australijczyk ChrisAtkinson (Subaru Impreza WRC). Znakomity wynik osiągnął Michał Kościuszko,który w swojej klasie Junior WRC zajął trzecie miejsce.

 

WRC: Loeb królem Hiszpanii, Citroen znów górą

Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał Rajd Katalonii, dwunastąeliminację samochodowych mistrzostw świata. To dziewiąta wygrana"SuperSeba" w tym sezonie broniącego tytułu mistrza świata. Totakże kolejny w tym sezonie dublet fabrycznego zespołu Citroen, bowiem drugiemiejsce w rajdzie zajął Hiszpan Dani Sordo. Trzeci był Fin Mikko Hirvonen(Ford Focus WRC).

 

Już 3 miliony aut PSA z filtrem cząstek stałych

Z francuskiej fabryki grupy PSA Peugeot Citroen w Poissy wyjechał właśnietrzymilionowy samochód wyposażony w filtr cząstek stałych (FAP).Jubileuszowym modelem był Peugeot 207 z 1,6-litrowym silnikiem HDi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c2 c4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019