Wyszukiwałeś:

citroen X

c2 X

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen c2

Spróbuj też wyszukać: citroen c3 Citroen C2 dane techniczne toyota yaris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Wszystko o samochodach Citroen C2

Citroen C2 to bardzo sportowo wyglądające auto miejskie. W wersji Sport VTR Citroen C2 może zaskoczyć niejednego entuzjastę dynamicznej jazdy. Modelowi C2 zdecydowanie bliżej jest do Citroena C3 niż C1. Samochód został zaprojektowany w ten sposób, aby dawał alternatywę auta miejskiego i takiego, ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Kosmiczny Citroen C2

Ponad 100 tys. funtów za przerobionego Citroena C2! Żart? W pierwszej chwilitak się może wydawać. Jednak patrząc na to auto już widać, iż mamy doczynienia z czymś nieziemskim.

 

Citroen C2 "Stop & Start"

Po sukcesywnym wdrożeniu na rynek Citroena C3 z systemem "Stop & Start",koncern wprowadza do salonów samochodowych nowy modelu C2, który będzierównież wyposażony w tą technologię.

 

Powiększone C2

Na odpowiedź Citroena odnośnie bardzo szybko rozwijającego się rynku małychsamochodów MPV nie trzeba było długo czekać. Nowoczesny model C2 Plusbędzie debiutem francuskiego producenta w tym segmencie.

 

Chiński Citroen C2

Chiński oddział koncernu PSA - Dongfeng Citroen Peugeot, poinformował, żejuż niebawem na azjatyckim rynku zadebiutuje nowy model Citroena C2. Autozdecydowanie różni się od swojego europejskiego brata, bowiem za bazę dojego konstrukcji posłużył model Peuegot 206.

 

C2 i C4 "by LOEB"

W ofercie francuskiej marki znalazły się dwa modele Citroen C2 oraz C4 wspecjalnej serii "by LOEB". Utrzymane w sportowym stylu wersje, ze specjalnymwyposażeniem, mają stanowić także uhonorowanie trzykrotnego rajdowegomistrza świata.

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Pięć C2-R2 w Rajdzie Nikon

Liczba załóg uczestniczących w programie sponsorskim C2-R2 Teams'Challenge nadal się powiększa. Do stawki dołączą Marcin Pasecki z RyszardemCiupką. Na liście startowej Rajdu Nikon jest więc pięć CitroenówC2-R2 i stanowią one całość listy zgłoszeń w klasie A6.

 

Odświeżony Citroen C2

W ciągu pięciu lat od rozpoczęcia sprzedaży modelu Citroen C2 sprzedano 480tys. egzemplarzy tego auta. W końcu przyszedł czas na kuracjęodmładzającą.

 

Koniec 1007 i C2

Dwa małe samochody koncernu PSA przestana być produkowane. Citroen C2 iPeugeot 1007 zejdą z taśm produkcyjnych jeszcze w tym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "citroen c2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018