Wyszukiwałeś:

clio X

ncap X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: clio ncap

Spróbuj też wyszukać: clio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Premiera Roku 2005 w mojeauto.pl

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl już po raz kolejnyzmobilizowała Użytkowników do tego, by sami wybrali najbardziej atrakcyjnysamochód – "Premierę Roku 2005".

 

Wielki Test Flotowy 2006

W dniach 5-6 kwietnia br. na płycie lotniska Bemowo w Warszawie zorganizowanyzostał po raz drugi Wielki Test Flotowy. Przez dwa dni specjaliści z branżyfleet-menadżerskiej oraz przedstawiciele firm testowali samochody biorąceudział w konkursie Fleet Awards 2006.

 

Gorąca Corsa nadchodzi

Reporterom branżowego magazynu motoryzacyjnego Autocar udało się przyłapaćpodczas testów, usportowioną wersję, debiutującej niedawno Corsy, któraniebawem uderzy na rynek. Niemiecki producent zamierza bowiem stworzyćatrakcyjną alternatywę dla Renault Clio 197.

 

Nissan Note: Becikowiec

Stale rosnąca i wymagająca jak nigdy dotąd konkurencja w segmencie Bspowodowała, że producenci samochodów zmuszeni są do wymyślanianowych atrakcyjnych rozwiązań dla swoich produktów. Jednym z takichpomysłów było stworzenie niejako dedykowanego podsegmentu klasy B,której odbiorcami mają być młode małżeństwa posiadające potomstwo.Samochodem, który ma sprostać potrzebom pasażerów, tych dużychi tych małych jest Nissan Note, który nie tak dawno pojawił się natestach w naszej redakcji.

 

Limitowane Clio na dwudzieste urodziny

Z okazji dwudziestych urodzin modelu Renault Clio francuski koncern wypuściłna rynek specjalną wersję tego modelu - "Dwudziestkę", którana rynku polskim dostępna będzie już od marca w odmianie 5-drzwiowej orazGrandtour (kombi).

 
 

2012: Końca świata nie było - cz.II

Druga połowa roku nie mogła być nudna, gdyż cała ludzkość czekała na zapowiadany rzekomo przez majów „koniec świata”. Zagładyrodzaju ludzkiego nie było, ale ostatnie sześć miesięcy obfitowało wwydarzenia, z których  kilka jest znamiennych dla przemysłumotoryzacyjnego w Polsce. Oto druga część przeglądu najważniejszychwydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "clio ncap".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019