Wyszukiwałeś:

drive

. Znaleziono 453 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: co.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: co drive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 453 wszystkich):

SI-DRIVE

Fuji Heavy Industries, producent samochodów Subaru ogłosił dzisiajukończenie prac nad nowatorskim systemem SI-DRIVE (Subaru Inteligent Drive).Podczas tegorocznych targów w Nowym Jorku zostanie pokazany model Legacy 2,5GTwraz z nowym systemem na pokładzie.

 

Mercedes Benz: Concept Ocean Drive

Nadchodzące targi motoryzacyjne w Detroit będą okazją dla Mercedesa, byzaprezentować swój potencjał. Firma zamierza ugruntować swoją pozycję wkwestii wyznaczania nowych trendów, dzięki prezentacji nowoczesnego studium onazwie Concept Ocean Drive.

 

Ocean Drive - po raz pierwszy w Europie

To właśnie nasz kraj wystąpił jako inaugurujący europejską prezentacjęniezwykłego studium koncepcyjnego Mercedesa o nazwie Ocean Drive. Dotąd naStarym Kontynencie nie było okazji żeby pokazać ten samochód naktórejś z imprez motoryzacyjnych - w Genewie albo we Frankfurcie.Premiera odbyła się w salonie Mercedesa przy ulicy Gottlieba Daimlera wWarszawie.

 

Fiat wprowadza system eco:Drive Fleet

W tym tygodniu pojawi się nowa wersja systemu eco:Drive stworzona z myśląprzede wszystkim o flotach pojazdów będących wykorzystywanych wfirmach. Bardziej wydajne zarządzanie flotami samochodów będziekorzystne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla świata biznesu.

 

eco:Drive dla gamy Natural Power

Fiat wprowadza nową wersję oprogramowania eco:Drive przeznaczonego do gamysamochodów Natural Power, czyli zasilanych benzyną i metanem.

 

Volvo XC60 D4 Drive-E: Szwedzki sojusznik

Po liftingu Volvo wzbogaciło model XC60 o nową gamę jednostekczterocylindrowych Drive-E. Sprawdziliśmy, jak wysokoprężny silnik z nowejrodziny radzi sobie pod maską najpopularniejszego modelu Volvo sprzedawanego wPolsce.

 

V40 Cross Country z silnikiem Drive-E i napędem AWD

Dostępne od niemal roku dwulitrowe silniki Volvo z rodziny Drive-E połączonebyły wyłącznie z wersjami przednionapędowymi. W nowym Volvo V40 CrossCountry jednostka ta będzie współpracować z napędem AWD.

 

Volvo V60 - ceny wersji benzynowych

Volvo V60 to jedna z najciekawszych propozycji, gdy poszukujemy aut z segmentu Dw nadwoziu kombi. Szczegolnie polecamy wersję z dwulitrowym, turbodoładowanymsilnikiem Drive-E o mocy 245 KM. Ceny wersji z silnikami benzynowymi Volvo V60na polskiym rynku startują od 120 tys. złotych.

 

Fiat Mobi Drive - kompakt nie dla Europy

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo Fiat zaprezentował kilkaciekawych nowości. Jedną z nich jest kompaktowy model Mobi Drive. Niestety,samochód będzie sprzedawany wyłącznie w Ameryce Południowej.

 

Skoda przedstawia limitowaną serię Drive

Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive,która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej zaatrakcyjniejszą cenę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "co drive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019