Wyszukiwałeś:

converj

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: converj

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Cadillac na bazie Volta

Chevrolet Volt to pierwszy produkcyjny model spod skrzydeł koncernu GeneralMotors z napędem elektrycznym. Jednak z całą pewnością nie jedyny wnajbliższej przyszłości, o czym może świadczyć pokazany właśnieprototypowy Cadillac Converj.

 

Koncept Cadillaca do produkcji

Według informacji do jakich dotarł magazyn Motor Trend, koncern General Motorspomimo ciążącego na nim kryzysu zamierza poszerzyć swoją gamę modeli okoncept, który został zaprezentowany na targach w Detroit.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

GM stawia na silniki elektryczne

W celu redukcji kosztów produkcji, koncern General Motors zamierzazostać pierwszym z koncernów, który zajmie się projektowaniem ibudową siników elektrycznych.

 
 

Nowości od GM - NAIAS 2009

 

Na otwarciu targów NAIAS 2009 GM zaprezentował swoje nowości - Chevrolet Equinox, Cadillac SRX, Buick LaCrosse oraz Cadillac Converj concept - mojeauto.tv

 

Cadillac Converj Concept

 

Najnowszy concept Cadillaca - ostra linia nadwozia , futrystyczny zwraca uwagę - mojeauto.tv

 
 

Cadillac zapowiada elektryczne coupe

Na najbliższych targach motoryzacyjnych Cadillac zaprezentuje wyjątkowe coupeELR. Model ten rozszerzy gamę modelową aut elektrycznych General Motors.

 

Elektryczne coupe Cadillaca

Chevrolet Volt, Opel Ampera... General Motors coraz śmielej radzi sobie wświecie ekologicznych modeli. A potwierdzeniem tej tezy jest zaprezentowany wDetroit Cadillac ELR, który już w 2014 pojawi się w sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019