Wyszukiwałeś:

corolla

. Znaleziono 757 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: corolla

Spróbuj też wyszukać: corolla e12 corolla e11 corolla e10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 757 wszystkich):

Nowa Corolla na bok

Toyota przełożyła datę amerykańskiej premiery odświeżonej wersji modeluCorolla, która miała nastąpić już w tym roku. Taka decyzja zostałazostała podjęta najprawdopodobniej z powodu utrzymujących się wysokichpoziomów sprzedaży dotychczasowego modelu.

 

Toyota Corolla pozostaje

Choć wydawało się, iż o nazwie Corolla przyjdzie nam powoli zapomnieć, tojednak japoński koncern nie zamierza z niej całkowicie rezygnować.

 

Toyota Corolla sedan - pierwsza jazda

Dostępna w sprzedaży od kilku tygodni dziesiąta już generacja ToyotyCorolli, tylko w wersji sedan, sprzedaje się ponoć niczym świeże bułeczki.Postanowiliśmy sprawdzić, czym tak przyciąga nowa Corolla.

 

Corolla Verso lekko zmieniona

Już na przełomie czerwca i lipca w sprzedaży pojawi się lekko zmodernizowanaToyota Corolla Verso. Główne zmiany stylistyczne objęły przednią częśćauta, nowością będzie też silnik 2,2 D-4D 136 w standardzie z filtremcząstek stałych.

 

Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Nie ma chyba osoby, która znając się nawet pobieżnie na motoryzacjinie będzie znała modelu Toyota Corolla. Pomimo tego, że jak dotąd to autonie wyróżniało się niczym szczególnym, to przez ponad 40 latsprzedało się w liczbie przekraczającej 30 mln egzemplarzy. W czym zatemtkwił sukces japońskiego kompakta? W tym roku pojawiła się już dziesiątageneracja tego auta, której kluczem do sukcesu ma być jeszcze większaniezawodność.

 

Czy warto kupić?: Toyota Corolla IX (2001-2007)

Toyota Corolla to legenda w świecie motoryzacji. Pod kilkoma względami.Produkowana już przeszło trzydzieści lat zdobyła rzesze klientów. Tymrazem na tapetę trafia dziewiąta generacja modelu. Czy kontynuuje dobrąpassę ośmiu poprzednich?

 

Toyota Corolla: Legenda wcale nie powraca

Według Toyoty na rynek powróciła legenda. Śmiem w to wątpić, gdyż Corolla, do której ja mam sentyment i określiłbym mianem legendarnej to ta generacja mająca swój odpowiednik w rajdowych mistrzostwach świata. Teraz Corolla to sedan, który stara się nie być nudny, ale niezamierza też próbować swoich sił w sporcie.

 

Toyota Corolla Touring Sports

Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany nasalonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej zoferty Toyocie Avensis.

 

Toyota Corolla na czele rankingu sprzedaży

Toyota Corolla była we wrześniu tego roku najpopularniejszym samochodem w Polsce. Tak wynika z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM).

 

Toyota Corolla z rekordowym wynikiem w Polsce

Nowa Corolla zanotowała w październiku rekord wszech czasów na polskim rynku. Mowa o 2325 zarejestrowanych egzemplarzach tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020