Wyszukiwałeś:

coupé

. Znaleziono 93 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: coupé

Spróbuj też wyszukać: volkswagen coupe bmw firebird

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 93 wszystkich):

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

Audi A5 - prowokator

Podczas jednego wieczoru we Wrocławiu z testowanym przez nas autem chcieli sięzmierzyć kierowcy: Mercedesa ML, BMW X5, BMW 7 i Opla Calibry. Cóż toza samochód, że sprowokował ich do takich zachowań? Audi A5.

 

Podwójnie wysokie C

Mieliśmy okazję oglądać go po raz pierwszy na Salonie w Detroit.Zafascynował nas swoim designem i nie były to odczucia osamotnione. Nowe4-drzwiowe coupè bezbłędnie odnalazło drogę do pozytywnych emocjiosób z branży, jak i szerokich rzesz zwykłych kierowców.

 

A4 Avant: Rodzinne kombi a'la sportowe coupé

Konkurencja w segmencie klasy średniej premium się zaostrzyła, bo na naszymrynku zadebiutowało jedno z najładniejszych kombi, jakie ujrzało światłodzienne – nowy Audi A4 Avant.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

Więcej Infiniti w Infiniti

Wersje sportowych dwudrzwiowych samochodów marki Infiniti – GCoupé i G Cabrio na rok 2010 wyróżniają przede wszystkimulepszone wnętrza. Klienci znajdą w nich teraz jeszcze więcej oryginalności,kunsztu i funkcjonalności.

 

Bose od Megane po Koleosa

Renault zainaugurowało nową gamę systemów audio: Bose® EnergyEfficient Series. System audio Bose® Sound, wprowadzony początkowo w gamieRenault w modelach segmentu pojazdów klasy wyższej (Koleos, LagunaCoupé), stanowi ofertę Premium Renault.

 

Oto mniejsza wersja Mercedesa CLS

ercedes zaprezentował światu model Concept Style Coupé, któryfizycznie po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na targach w Pekinie. Autojuz od dłuższego czasu jest bohaterem serwisów motoryzacyjnych, a dziennikarze zdążyli go ochrzcić mianem "baby CLS".

 
 

Toyota GT86 po tuningu TRD

Inżynierowie Toyota Racing Development wzięli na warsztat i profesjonalniestuningowali kolejne auto. Tym razem wybór padł na słynne,tylnonapędowe coupé GT86. Tak powstała wyjątkowa Toyota GT86 TRD Special Edition.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018