Wyszukiwałeś:

crash X

test X

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: crash test

Spróbuj też wyszukać: crash test opel cascada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

Wątek na forum: Crash test Forda F-150

Ja ostatnio widziałem crash test Forda Fiesty 2008... dobrze sobie skubany poradził!! Nie na darmo mu dali 5 gwiazdek :D ~grześ

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Crash-test pod napięciem

Kiedy koncerny samochodowe dumnie ogłosiły nadejście ery samochodówelektrycznych, sceptycy grymasili, że tego typu pojazdy nie będą bezpieczne wsytuacji zderzenia. Niemiecki instytut ADAC postanowił ostatecznie wyjaśnićpo której stronie leży prawda i przeprowadził test zderzeniowydostępnego w Europie, elektrycznego Mitsubishi i-MiEV.

 

Zrobią symulację wypadku Kubicy

Czy Robert Kubica miał szansę uniknąć w wypadku poważnych obrażeń ciała?Na to pytanie odpowiedzą wyniki crash testu, który już w najbliższy wpiątek zostanie przeprowadzony na jedynym w Polsce i jednym z trzechtorów w Europie Środkowo-Wschodniej do przeprowadzania crashtestów, który może wydawać certyfikaty CE.

 

Kubica i tak miał dużo szczęścia

Kiedy rozpędzony samochód uderza w niepoprawnie zmontowaną barierędrogową, kierowca ma niewielkie szanse na przeżycie – dowodzą wynikicrash testu przeprowadzonego w Inowrocławiu w ramach Narodowego EksperymentuBezpieczeństwa “Weekend bez Ofiar”.

 

SUV-y miażdżą osobówki

Na łamach naszego portalu wielokrotnie przedstawialiśmy wyniki testówzderzeniowych pomiędzy typowymi autami osobowymi, a SUV-ami. We wszystkichprzypadkach stwierdzano, że to pasażerowie tych pierwszych w trakcie wypadkuponoszą zdecydowanie większe ryzyko odniesienia groźniejszych obrażeń, anawet utraty życia. Podobne wnioski można wyciągnąć z ostatniegocrash-testu, przeprowadzonego przez niemieckich ubezpieczyli, a dokładniejprzez powołany przez nich wydział zajmujący się badaniem wypadkówdrogowych.

 

Crash test ADAC

 

Crash test ADAC

 

Dachowanie bez dachu

Dachowanie w kabriolecie to sytuacja, która zdarza się rzadko. Kiedyjednak do niej dochodzi samochód poddawany jest ogromnym przeciążeniom,a jak pokazały najnowsze wyniki crash-testu niemieckiego automobilklubu ADAC,pasażerowie narażeni są na dość poważne obrażenia ciała. Oto jak ztrudami prób zderzeniowych poradziły sobie cztery, popularne modeleklasy kompakt ze składanym dachem: Volkswagen Golf Cabrio, Opel Cascada,Peugeot 308 CC i Renault Megane.

 

Crash-test Skody Fabii na pięć gwiazdek

Skoda Fabia trzeciej generacji już niebawem będzie dostępna w polskichsalonach. Wraz z wynikami testów zderzeniowych, pojawia się kolejnyargument za jej zakupem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "crash test".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019