Wyszukiwałeś:

crash

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: crash

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 178 wszystkich):

Wątek na forum: Crash test Forda F-150

Ja ostatnio widziałem crash test Forda Fiesty 2008... dobrze sobie skubany poradził!! Nie na darmo mu dali 5 gwiazdek :D ~grześ

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Zrobią symulację wypadku Kubicy

Czy Robert Kubica miał szansę uniknąć w wypadku poważnych obrażeń ciała?Na to pytanie odpowiedzą wyniki crash testu, który już w najbliższy wpiątek zostanie przeprowadzony na jedynym w Polsce i jednym z trzechtorów w Europie Środkowo-Wschodniej do przeprowadzania crashtestów, który może wydawać certyfikaty CE.

 

Wątek na forum: Opis crash testu Scenica 1 po lifcie

Witam :) Czy ktoś z Was dysponuje może opisem crash testu samochodu Renault Scenic 1 po lifcie? Chciałbym wiedzieć jak dokładnie wypadł on w teście, gdyż same kolory człowieczka niewiele mi mówią :) Ewentualnie czy moglibyście zamieścić opis takiego crast testu wśród innych opisów?

 

Kubica i tak miał dużo szczęścia

Kiedy rozpędzony samochód uderza w niepoprawnie zmontowaną barierędrogową, kierowca ma niewielkie szanse na przeżycie – dowodzą wynikicrash testu przeprowadzonego w Inowrocławiu w ramach Narodowego EksperymentuBezpieczeństwa “Weekend bez Ofiar”.

 

Pasażerowie drugiej kategorii

Ochrona pasażerów przy zderzeniach czołowych w ciągu ostatnich latosiągnęła bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednak jak pokazują nowecrash-testy automobilklubu ADAC, wysokie standardy dotyczą przede wszystkimosób zasiadających na przednich fotelach. Pasażerowie tylnych kanap niemogą już liczyć na przesadną troskę producentów aut.

 

SUV-y miażdżą osobówki

Na łamach naszego portalu wielokrotnie przedstawialiśmy wyniki testówzderzeniowych pomiędzy typowymi autami osobowymi, a SUV-ami. We wszystkichprzypadkach stwierdzano, że to pasażerowie tych pierwszych w trakcie wypadkuponoszą zdecydowanie większe ryzyko odniesienia groźniejszych obrażeń, anawet utraty życia. Podobne wnioski można wyciągnąć z ostatniegocrash-testu, przeprowadzonego przez niemieckich ubezpieczyli, a dokładniejprzez powołany przez nich wydział zajmujący się badaniem wypadkówdrogowych.

 

Crash test ADAC

 

Crash test ADAC

 

Dachowanie bez dachu

Dachowanie w kabriolecie to sytuacja, która zdarza się rzadko. Kiedyjednak do niej dochodzi samochód poddawany jest ogromnym przeciążeniom,a jak pokazały najnowsze wyniki crash-testu niemieckiego automobilklubu ADAC,pasażerowie narażeni są na dość poważne obrażenia ciała. Oto jak ztrudami prób zderzeniowych poradziły sobie cztery, popularne modeleklasy kompakt ze składanym dachem: Volkswagen Golf Cabrio, Opel Cascada,Peugeot 308 CC i Renault Megane.

 

Audi A3 Limousine na piątkę w crash-teście

Amerykańskie testy zderzeniowe mają opinię jeszcze bardziej wymagających odtych przeprowadzanych w Europie. Mimo to najmniejszy sedan Audi otrzymał bardzowysokie oceny w przeprowadzonym niedawno crash-teście.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018