Wyszukiwałeś:

crossover

. Znaleziono 658 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: crossover

Spróbuj też wyszukać: mini van terenowy suv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 658 wszystkich):

Mały crossover Nissana

Nissan Division pracuje obecnie nad samochodem, który zadebiutuje w segmenciecrossover. Jego wejście do salonów planowane jest na przełom lat 2008/2009.

 

Nadchodzi Crossover Dodge`a

Producent samochodów marki Dodge zamierza wprowadzić do swojego zestawieniapojazd, który wypełni niszę w segmencie crossover, rywalizując tym samym znadchodzącymi modelami Forda oraz Toyoty.

 

Mini Crossover!

O tym aucie mówiło się już od pewnego czasu. Jednak dopiero napaździernikowej wystawie samochodowej w Paryżu będzie można zobaczyć po razpierwszy Mini w  wersji Crossover. Wprawdzie to prototyp, jednak będzie iwersja produkcyjna.

 

Oto nowy crossover Hyundaia

Choć do wystawy samochodowej w Nowym Jorku, gdzie odbędzie się jego oficjalnapremiera, pozostał jeszcze tydzień Hyundai już zdecydował sięzaprezentować pierwsze zdjęcie prototypowego crossovera.

 

Będzie nowy crossover Mitsubishi

W przyszłym roku do sprzedaży trafi nowy, kompaktowy crossover Mitsubishi. Wlutym będzie dostępny już na rynku japońskim, a w Europie pojawi się pomarcowej premierze na wystawie w Genewie.

 

Nowe Mitsubishi w Genewie

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie na stoisku Mitsubishinajważniejsze miejsce przeznaczone będzie dla całkowicie nowego modelu zsegmentu kompaktowych crossoverów o nazwie ASX. Auto na rynku pojawi sięjuż wiosną br.

 

Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept

W Pekinie francuski producent oprócz specjalne gamy modelowej Roland Garros przeznaczonej na rynek chiński pokazał również koncepcyjnymodel Urban Crossover Concept.

 

Crossover na bazie Peugeota 208

O tym, że świat motoryzacyjny zwariował na punkcie wszelkiego typucrossoverów, wiadomo nie od dziś. A jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakieśwątpliwości, to mamy na poparcie tej tezy kolejny dowód w postacikoncepcyjnego jeszcze Peugeota 2008.

 

Łada XCode ? crossover z Rosji

Podczas salonu samochodowego w Moskwie widzowie mogli zobaczyć ciekawy koncept,który już niedługo przeobrazi się w wersję produkcyjną. Ładazaprezentowała crossover o nazwie XCode.

 

Citroen C4 Cactus - awangardowy crossover po face-liftingu

Francuski producent prezentuje odświeżonego Cactusa - jeden z najbardziejawangardowych francuskich samochodów ostatnich lat. Popularny crossoverdelikatnie zmienił oblicze, a na jego pokładzie pojawiły się nowerozwiązania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021