Wyszukiwałeś:

cruze

. Znaleziono 283 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cruze

Spróbuj też wyszukać: honda crv uzywane cruze ncap[ cruze kombi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 283 wszystkich):

Chevrolet WTCC Cruze 2009

Podczas Salonu Samochodowego w Bolonii Chevrolet zaprezentował, nowy modelCruze WTCC, który będzie startował w nadchodzącym sezonie w zawodachWorld Touring Car Championship (WTCC).

 

Chevrolet Cruze najbezpieczniejszy!

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP już zasługuje na słowauznania. Chevrolet Cruze uzyskał jednak najlepszy w historiicrash-testów przeprowadzanych przez Euro NCAP wynik w testach zderzeńczołowych i bocznych.

 

Chevrolet Cruze: Początek nowego rozdziału

Choć przygoda koreańskiej marki Daewoo na europejskim rynku skończyła sięmało przyjemnie, to będące niejako spadkobiercami samochodów tej markiChevrolety wciąż muszą się mierzyć z tym "piętnem". Pojawiłasię jednak pierwsza "jaskółka" w postaci modelu Cruze,która może spowodować, że o tym bagażu przeszłości w końcuzapomnimy.

 

Cruze hatchback

Chevrolet Cruze to obecnie najlepiej sprzedający się model tej amerykańskiejmarki, mimo iż auto dostępne jest tylko w wersji sedan. Wkrótce jednakto się zmieni, gdyż pojawi się także Chevrolet Cruze jako pięciodrzwiowyhatchback.

 

Chevrolet Cruze: Globalne auto dla Europejczyka

To, że Europejczycy chętniej sięgają po kompaktowe hatchbacki niż sedany,wiadomo nie od dziś. Wiedzą też o tym w General Motors, dlatego po naprawdęudanym modelu Cruze z czterodrzwiowym nadwoziu, Chevrolet wypuścił na rynekwersję pięciodrzwiową swojego modelu. Wersję, skierowaną przede wszystkimdo Europejczyka.

 

Chevrolet Cruze: Kombi zapowiedzią dalszych sukcesów

Olbrzymią popularność zapewniły mu już wersje sedan oraz pięciodrzwiowyhatchback. Wchodząca do sprzedaży niebawem także odmiana kombi jeszczebardziej powinna zwiększyć zainteresowanie tym modelem. Chevrolet Cruze kombijest bowiem autem, które może przypaść do gustu zarównorodzinom, jak i osobom, które prowadzą tzw. aktywny tryb życia. A iprzedstawiciele handlowi nie powinni nim pogardzić.

 

Chevrolet Cruze vs. Honda Civic: Bitwa o Europę

Historia znów zatoczyła koło. Japończycy już kiedyś mieli na pieńkuz Amerykanami. Było to w czasach II Wojny Światowej w wojnie o Pacyfik. Tymrazem - na szczęście dla nas wszystkich - rozgrywają bój na polunajpopularniejszego segmentu motoryzacji. Nie chodzi już o panowanie na wodachwielkiego oceanu, a o portfele Europejczyków. Ich oręża - Honda Civickontra Chevrolet Cruze. Oba z benzynowymi silnikami 1.8 l.

 

Chevrolet Cruze kombi: Tani nie znaczy zły

Wysoka jakość musi być w cenie. Wystarczy spojrzeć na cenniki modeli zsegmentu premium, by przekonać się o tej prawdzie na własne oczy. Czy jednaknajtańsze propozycje na rynku muszą być automatycznie najgorsze? Zdecydowanienie, o czym przekonaliśmy się po tygodniowym spotkaniu z Chevroletem Cruze wwersji kombi, najtańszym kompaktowym kombiakiem na rynku.

 

Chevrolet Cruze 1.4 T: Yvan Muller pewnie marudził

Cruze to auto, o którym nie możesz powiedzieć, że jest amerykański.Fakt, z przodu ma logo producenta amerykańskich samochodów,które jednak nijak mają się do tego, co na Starym Kontynencie. Niejest amerykański, ale idealnie reprezentuje amerykańską, legendarną markę.

 

Chevrolet Cruze LPG: Opcja rozsądna

Pomysłów na oszczędności w świecie motoryzacji jest kilka, alewciąż najpopularniejszym i zarazem najefektywniejszym rozwiązaniem jest opcjazasilania gazem. Dlatego też niektórzy producenci, chcąc wyjśćnaprzeciwm oczekiwaniom klientów, oferują dedykowane instalacje gazuLPG. Przyjrzeliśmy się, jak taki mariaż działa w przypadku Chevroleta Cruzesedan.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023