Wyszukiwałeś:

cts

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cts

Spróbuj też wyszukać: cts drzwi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Cadillac CTS: Kanciasty prestiż

Globalizacja w motoryzacji rozciąga swoje macki na kolejnych producentówi ich marki. W ubiegłym roku w Europie, w tym także i w Polsce, zadebiutowałatypowo amerykańska marka - Cadillac. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawujesię model Cadillac CTS.

 

CTS już w styczniu

Władze koncernu General Motors potwierdziły już oficjalnie, iż kolejnageneracja modelu Cadillac CTS będzie miała swą światową premierę podczastargów motoryzacyjnych w Detroit, które odbędą się już w styczniu.

 

Jeszcze bardziej elegancki CTS

Po 7 latach od momentu debiutu rynkowego pojawiła się druga generacja modeluCadillac CTS. Jeszcze w tym roku auto to pojawi się w sprzedaży, oczywiściena początku na rynku amerykańskim.

 

Cadillac CTS z dieslem

Aby móc obecnie skutecznie rywalizować o europejskiego klienta, niezbędnywydaje się być silnik wysokoprężny. Już wkrótce diesel znajdzie siętakże w ofercie Cadillaca CTS.

 

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzeniajak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwajednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej markiCadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłegoroku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą topotrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejprezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięwiosną przyszłego roku.

 

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 

Panamera szybsza od CTS-V

Jak donosi magazyn Sport Auto, nowy czterodrzwiowy sedan Porsche Panamera Turbokierowany przez legendarnego kierowcę Waltera Rohla uzyskał na torzeNurburgring szybszy o 3 sekundy czas niż doładowany Cadillac CTS-V.

 

Cadillac CTS trzeciej generacji

Na wystawie w Nowym Jorku Cadillac zaprezentował nową generację modelu CTS.Auto wyraźnie urosło, dzięki czemu będzie mogło już bez żadnychkompleksów rywalizować z wielką niemiecką trójką segmentupremium klasy średniej - BMW serii 5, Mercedesem klasy E oraz Audi A6. Pytanietylko, czy amerykańska marka podejmie kolejną próbę podboju rynkueuropejskiego.

 

Bestia od Cadillaca już w Europie - ceny CTS-V

Jeśli masz przyjemny dylemat czy kupić Audi RS6, Mercedesa-AMG Klasy E alboBMW M5 to Twoje rozterki mogą być jeszcze większe. Do ligi supermocnych autwyższej klasy w Europie dołącza Cadillac CTS-V.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018