Wyszukiwałeś:

cupra

. Znaleziono 170 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cupra

Spróbuj też wyszukać: ibiza cupra 2003

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 170 wszystkich):

240 KM Leona Cupra

Już dziś, podczas pierwszego dnia targów w Londynie przeznaczonego dlaprzedstawicieli mediów, zaprezentowany został Seat Leon Cupra, najmocniejszymodel w dotychczasowej historii marki.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Cupra R, czyli najmocniejszy Seat Leon

Na zbliżającą się wystawę samochodową we Frankfurcie Seat przygotował nielada gratkę dla fanów szybkich samochodów. Zaprezentowany tamSeat Leon Cupra R będzie najmocniejszym dostępnym obecnie w sprzedaży modelemhiszpańskiej marki.

 

Seat Leon Cupra R: Grasz w zielone?

Podobno wszystko co niedojrzałe jest zielone. Być może. Ale podobno nie wprzypadku Seata Leona Cupra R. To zdaniem marki najbardziej dojrzały owoc,którego smak pochodzi ze skąpanej w słońcu Hiszpanii.

 

Seat Leon Cupra R na horyzoncie

Seat przygotowuje kolejną wersję nowego Leona. Tym razem będzie tonajciekawsza i najbardziej pożądana przez wszystkich. Oczywiście mowa oLeonie Cupra R.

 

Cupra Tavascan. Nowy elektryczny SUV

Cupra Tavascan to pokazany na salonie samochodowym we Frankfurcie prototypelektrycznego sportowego SUV-a o mocy przekraczającej 300 KM.

 

Mocny rok marki Cupra na rynku

Utworzona w 2018 roku marka Cupra, wydzielona ze struktur Seata, podsumowujepierwszy pełny rok swojej działalności, który oznacza kilka nowychmodeli i zapowiedzi kolejnych.

 

Cupra Leon. Premiera hiszpańskiego hot-hatcha

Podczas otwarcia nowej siedziby Cupra w Martorell pod Barceloną zaprezentowanopierwszego Leona marki Cupra.

 

Cupra el-Born ? sportowy, elektryczny SUV

Cupra el-Born to nowy elektryczny SUV sportowej hiszpańskiej marki. Wprawneoko zauważy podobieństwo do Volkswagena ID.3, na którym auto bazuje.

 

Cupra Ateca ? nowa wersja sportowego SUV-a

Cupra Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawia się odświeżona wersja modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020