Wyszukiwałeś:

cupra

. Znaleziono 162 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cupra

Spróbuj też wyszukać: ibiza cupra 2003

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 162 wszystkich):

240 KM Leona Cupra

Już dziś, podczas pierwszego dnia targów w Londynie przeznaczonego dlaprzedstawicieli mediów, zaprezentowany został Seat Leon Cupra, najmocniejszymodel w dotychczasowej historii marki.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Cupra R, czyli najmocniejszy Seat Leon

Na zbliżającą się wystawę samochodową we Frankfurcie Seat przygotował nielada gratkę dla fanów szybkich samochodów. Zaprezentowany tamSeat Leon Cupra R będzie najmocniejszym dostępnym obecnie w sprzedaży modelemhiszpańskiej marki.

 

Seat Leon Cupra R: Grasz w zielone?

Podobno wszystko co niedojrzałe jest zielone. Być może. Ale podobno nie wprzypadku Seata Leona Cupra R. To zdaniem marki najbardziej dojrzały owoc,którego smak pochodzi ze skąpanej w słońcu Hiszpanii.

 

Seat Ibiza Cupra: Hiszpańska osa

Czy ktoś się zastanawiał co może powstać z mariażu hiszpańskich emocji iniemieckiej technologii? Podpowiadamy. Jest małe, żółte i bardzoszybkie. Oto Seat Ibiza Cupra.

 

Seat Leon Cupra R na horyzoncie

Seat przygotowuje kolejną wersję nowego Leona. Tym razem będzie tonajciekawsza i najbardziej pożądana przez wszystkich. Oczywiście mowa oLeonie Cupra R.

 

Leon Cupra wreszcie jako kombi

Jeśli jedynym powodem, dla którego nie kupiliście Seata Leona Cuprabył zbyt mały bagażnik, to jesteście uratowani - Hiszpanie właśniepokazali najmocniejszy kompakt w wersji kombi.

 

Gorąca Cupra z silnikiem Diesla

Seat bardzo poważnie rozmyśla nad wprowadzeniem silników Diesla do gamynajmocniejszych wersji nazywanych Cupra.

 

Cupra e-Racer. Zimowe testy elektrycznej wyścigówki

Rozpoczęło się oficjalne odliczanie do debiutu Cupra e-Racer ? pierwszego naświecie całkowicie elektrycznego samochodu, który weźmie udział wwyścigach serii ETCR.

 

Cupra Tavascan. Nowy elektryczny SUV

Cupra Tavascan to pokazany na salonie samochodowym we Frankfurcie prototypelektrycznego sportowego SUV-a o mocy przekraczającej 300 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019