Wyszukiwałeś:

cursor

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cursor

Spróbuj też wyszukać: iveco stralis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Iveco na Międzynarodowej Wystawie Pojazdów na Gaz Ziemny

Iveco i FPT Industrial wzięły udział w drugiej edycji MiędzynarodowejWystawy Pojazdów na Gaz Ziemny, zorganizowanej przez EuropejskieStowarzyszenie Pojazdów na Gaz Ziemny (NGVA Europe) w Berlin Messe wdniach  7 – 9.06. 2011 r Swoją obecnością obydwie spółki zGrupy Fiat Industrial potwierdzają swoje zaangażowanie na rzeczekomobilności, chcąc pomóc w szerzeniu nawyku stosowania metanu jakopaliwa w transporcie drogowym oraz przekazać jak najszerszym kręgomodbiorców niesłychanie ekologiczne rozwiązania transportowe,które Iveco i FPT Industrial od dawna oferują na rynku.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Stralis LNG Natural Power

Iveco, spółka z Grupy Fiat Industrial, zaprezentowała na wystawie“Bedrijfsauto 2012”, zorganizowanej w centrum wystawienniczym RAI wAmsterdamie, nowy pojazd Stralis LNG (Liquefied Natural Gas).

 

Iveco i Euro VI

Na forum technologii w Turynie, Iveco i FPT Industrial zaprezentowały własnątechnologię – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie spełniające wymaganianormy emisji spalin Euro VI, ogłoszonej w ubiegłym roku oraz swoje planydotyczące zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania klientów nazmniejszone zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji pojazdów.

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

Iveco na Blue Corridor Natural Gas

Iveco bierze udział w rajdzie Blue Corridor 2012 NGV – konwoju po Europiezorganizowanym przez Gazprom i E.ON Ruhrgas. Od 8 do 24 września uczestnicyrajdu przejadą całą Europę, aby promować gaz ziemny jako najbardziejprzyjazne środowisku i najwydajniejsze paliwo transportowe.

 

Nowy Stralis, nowy Trakker

Na 64. Międzynarodowej Wystawie Pojazdów Użytkowych (IAA) w HanowerzeIveco zaprezentował nowe modele ze swojej oferty pojazdów ciężkich:nowego STRALISA i nowego Trakkera.

 

Gazowe Iveco we Francji

Sydeme, spółka publiczna odpowiedzialna za utylizację odpadówkomunalnych w okręgu Moselle-Est (Francja), zakupiła od Iveco 34 pojazdynapędzane gazem ziemnym (NGV). Sześć z nich to vany marki Fiat Professional(cztery modele Fiorino i dwa Doblo) a pozostałe dwadzieścia osiem to pojazdymarki Iveco.

 

Iveco: nowa marka i nowy model

Iveco Bus to powołana do życia przez Iveco nowa marka pojazdówprzeznaczonych do zbiorowego transportu osób. Zmieniając dotychczasowąnazwę działu Iveco Irisbus, firma chce podkreślić swoje zaangażowanie w tymsegmencie pojazdów. Przy okazji tej zmiany zaprezentowany został nowymiejski autobus, spełniający normę Euro VI.

 

Iveco Stralis tańsze w użytkowaniu

Iveco wprowadziło do rodziny modelu Stralis pakiet rozwiązań (EfficiencyPack) pozwalających ograniczyć koszty użytkowania pojazdu w zakresie zużyciapaliwa oraz kosztów serwisu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019