Wyszukiwałeś:

cx-3

. Znaleziono 132 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cx-3

Spróbuj też wyszukać: cx-5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 132 wszystkich):

Mazda pracuje nad młodszym bratem CX-5

W 2014 roku na rynku zobaczymy nowe modele Mazdy, wśród którychpojawi się mniejsza wersja CX-5. Obecne japoński producent jest w trakcieprac nad modelem CX-3 oraz trzema innym autami.

 

Mazda celuje w Nissana Juke

Mazda na rynek chce wprowadzić kolejnego SUVa z rodziny SkyActiv, którydołączy do modelu CX-5. Mazda CX-3 na rynku zaatakuje Nissana Juke.

 

Mazda zapowiada model CX-3

Pod koniec listopada na targach w Los Angeles Mazda zaprezentuje kolejny model,który łączy stylistykę KODO z technologią Skyactiv. W "MieścieAniołów" świat zobaczy CX-3, czyli nowy, kompaktowy SUV zJaponii.

 

Zapowiedź Mazdy CX-3 w Los Angeles

Już 19 listopada ruszają targi motoryzacyjne w Los Angeles. Zobaczymy na nichcałkowicie nową Mazdę CX-3. Właśnie pojawił się pierwszy obrazek„teaser” zapowiadający samochód.

 

Mazda CX-3 w całej okazałości

Trzeba przyznać, że Mazda otwiera targi Los Angeles Auto Show mocnym akcentem- CX-3 to niemal murowany bestseller. W nadal rozwijającym się segmenciemałych SUVów będzie konkurowała m.in. z Nissanem Juke. Sprawdźmy, jakprezentuje się nowa Mazda i co zaoferuje klientom.

 
 

Mazda CX-3

 

Mazda CX-3 zadebiutowała na targach Los Angeles Auto Show. Japoński producent wystawia ją do walki z m.in. Nissanem Juke i Peugeotem 2008.

 
 

Geneva Motor Show 2015: Mazda CX-3

 

Mazda jest kolejnym producentem, który wchodzi do segmentu małych miejskich crossoverów. Zaprezentowana w Genewie Mazda CX-3 na polskim rynku zadebiutuje latem br.

 

Mazda CX-3 od wakacji w Polsce - ceny już znamy

Mazda uzupełnia swoją ofertę crossoverów o najmniejszy model - CX-3 to konkurent m.in. Renault Captura czy Opla Mokki. Jeśli chcecie sobie sprawićtaki wóz na nadchodzące wakacje to zaglądnijcie do właśnie opublikowanego cennika.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020