Wyszukiwałeś:

cx-7

. Znaleziono 144 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cx-7

Spróbuj też wyszukać: Mazda CX-7 spark 1 2 cx-7wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 144 wszystkich):

Wątek na forum: Mazda CX-7

MADZIULA CX 7 czyli Magda jak inne Magdy jest ok.wyroznia sie tlumu stylisci i konstroktorzy postarali sie w kazdym detalu wszystkie magdy sa OK.MAZDY sa jak (wierne jak suki i jak k...bo sa gotowe do pracy o kazdej porze dnia i nocy)jezdze po europie i widze w S.O.S-ach rozne marki aut na awaryj...

 

Mazda CX-7 już w produkcji

Wczoraj (20 lutego) rozpoczęta została produkcja nowego modelu Mazda CX-7 wfabryce Ujina No. 2 (U2) niedaleko Hiroszimy. Auto przeznaczone będzie tylko narynek północnoamerykański.

 

Mazda CX-7 trafi do Europy

Po pełnym sukcesów debiucie na rynku amerykańskim i japońskim przyszedłczas aby sprzedająca się w liczbie 46 tysięcy egzemplarzy Mazda CX-7przybyła również do Europy. Zanim to jednak nastąpi, inżynierowie musząprzystosować samochód do europejskich warunków.

 

Mazda CX-7: Definicja crossovera

Choć o crossoverach zwykło się mawiać, iż stanowią połączenie kilku klassamochodów, to jednak najbliżej jest im do aut pokroju SUV-ów,czyli takich, którymi nie strach zjechać z utwardzonej drogi. Jakiejednak są naprawdę crossovery? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzieMazdy CX-7, jednego z najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli tego nurtu,jaki jest obecnie dostępny na rynku.

 

Mazda CX-7 po liftingu i z dieslem

Zaprezentowana na wystawie we Frankfurcie Mazda CX-7 po faceliftingu trafiawłaśnie do sprzedaży na polskim rynku. I co niezwykle ważne, będzie też dowyboru z silnikiem wysokoprężnym.

 

Mazda CX-7 jako "ciężarówka"

Mazda CX-7 jest kolejnym modelem w portfolio Mazdy na polskim rynku,który będzie oferowany w wersji z kratką umożliwiającą pełneodliczenie podatku VAT.

 

Mazda CX-7 2.2 Diesel: Coś za coś

Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania czy Polska - od momentu swojegodebiutu w październiku 2007 roku Mazda CX-7 nie potrafiła rozjeździćwystarczająco swojego miejsca praktycznie w żadnym kraju Starego Kontynentu.Nie potrafiła, bo Europa zakochana jest w autach z silnikami Diesla, a takiegojapoński samochód nie miał na wyposażeniu. Jakiś czas temu sytuacjasię jednak zmieniła.

 

Wątek na forum: Mazda CX-7 2,2 diesel- hałas silnika wibracje przy zmianie biegów

Witam.. 1.Może to nie problem...ale przy aucie za 150tys. zł dodatkowe hałasy są flustrujące... Problem jest taki, że przy przyśpieszaniu i zmianie biegów przy wrzucaniu wyższego biegu po naciśnięciu sprzęgła słychać i czuć wibracje silnika, tak jakby żył swoim życiem... Objaw przeczy "harmo...

 

Koniec produkcji Mazdy CX-7

Japoński producent ogłosił, że zakończył produkcję jednego ze swoich modeli, SUVa CX-7. Na podjęcie takiej decyzji wpływ miały dwie rzeczy.

 

Wątek na forum: Mazda cx-7 szarpanie przy ruszaniu

Od 4 miesięcy jeżdżę kupioną w salonie Mazdą CX-7. Przejechałem 6000 km. Podstawową i bardzo uciążliwą wadą auta jest szarpanie przy ruszaniu. Praktycznie niemożliwe jest płynne ruszenie z miejsca. Przy wolnym ruszaniu trzeba z wielkim wyczuciem operować sprzęgłem i gazem. Przy próbie szybszego...

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018