Wyszukiwałeś:

cysterna

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cysterna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Axor z systemem Telligent

ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Axor dostępne są również z systememstabilizacji jazdy Telligent w wyposażeniu dodatkowym. Układ ten sprawdza sięjuż od kilku lat w modelu Actros, a w sektorze samochodów osobowych znany jestpod nazwą ESP (system stabilizacji toru jazdy). Efektem jego działania jestznaczne zmniejszenie ryzyka wypadków.

 

Nowoczesna cysterna do mleka na podwoziu DAF FAX CF85

DAF FAX CF85 410 to niezwykle nowoczesna cysterna do zbiórki mlekaprodukcji WAM Sianów. Pierwsze w w historii podwozie 8x2 dostarczył DBKSp. z o.o., autoryzowany dealer DAF z północnej Polski. Cysterna składasię z czterech komór po pięć tysięcy litrów a pojazdwyposażono w nowoczesny system pomp i automatyczne próbkowanie.Wykorzystywany jest w firmie Jerzego Laguny do zbiórki mleka odgospodarzy z rejonu Suwałk i Augustowa mieszkających tuż przy granicy zRosją i Litwą.

 

MAN Truck & Bus zwiększa efektywność transportu

MAN Truck & Bus konsekwentnie rozszerza swoją ofertę pakietówwyposażenia pojazdów, zwiększających efektywność transportu - teraz,w formie elastycznych pakietów EfficientLine, oferuje wyposażeniezwiększające efektywność, dzięki czemu także inne typy pojazdówciężarowych mogą przynosić zyski w postaci mniejszego zużycia paliwa imniejszej emisji CO2.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019