Wyszukiwałeś:

czarna X

skrzynka X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czarna skrzynka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Honda opracowała "czarną skrzynkę"

Inżynierowie Hondy pracują właśnie nad urządzeniem, które nosinazwę "Drive Recorder". Będzie to odpowiednik czarnej skrzynki wsamolocie. System będzie rejestrował informacje poprzedzające wypadek inastępujące po nim.

 

Czarna skrzynka w samochodzie

Postęp komputeryzacji w świecie czterech kółek jest nieunikniony ibędzie ewoluował w całkiem nowe strefy. Specjaliści z szeroko pojętejbranży IT pracują nad samochodowymi "czarnymi skrzynkami",które będą rejestrować zachowania kierowcy, a potem ich dane będąprzekazywane odpowiednim władzom i firmom ubezpieczeniowym.

 

Wątek na forum: Czarna skrzynka w samochodzie

czarne skrzynki??? rejestratory??? lokalizatory??? Wciskanie kitu, że to wszystko dla poprawy bezpieczeństaw... BZDURA...!!! to zwykła inwigilacja jest... Pojawia się proste pytanie: Ten samochód Intela prowadzi kierowca? Czy może jednak kierowca jest prowadzony przez samochód? Znajdź podobne forum Technika i podobne

 

Czarna skrzynka w samochodzie

Czarne skrzynki oprócz samolotów znajdą się niebawem nawyposażeniu standardowym samochodów. Takie urządzenie można już bezproblemu kupić w internecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czarna skrzynka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019