Wyszukiwałeś:

czarne X

punkty X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czarne punkty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Czarne punkty nie spełniają swojej roli

Nic to nie pomoże. Pokolenie wychowane na strzelaninach komputerowych jak samo nie oberwie to sie nie nauczy. A może lepiej owinąć auto wokół drzewa jak ci specjaliści" http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=DW&Date=20090301&Category=GALERIA03&ArtNo=804874827&Ref=PH&Params=I...

 

Wątek na forum: Policzą pojazdy na drogach krajowych

Pomiary zapewne wykonywane sa na głownych drogach DK które sa i tak bardzo przeciazone.Dlaczego w styczniu a nie latem gdy wzmaga sie ruch turystyczny.Czy nie istnieja systemy elektronicznego pomiaru który na biezaco dostarczał wiarygodne dane kamery pentle indukcyjne.Pomiar dostarczy danych ze ...

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Czarne punkty nie spełniają swojej roli

Czarne worki zamiast czarnych punktów? Tak, bo urzędnicy z GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad już wiedzą, że czarne punktyoznaczające miejsca niebezpieczne są nieskuteczne. Teraz natomiast chcązaszokować kierowców czarnymi workami na zwłoki.

 

Znikają czarne punkty

Czarne punkty” znikają z polskich dróg.  W ramachprogramu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego „Drogi zaufania”,od 2007 roku wielokilometrowe odcinki dróg, w tym miejscaszczególnie niebezpieczne, są przebudowywane. Celem tych działań jestzatrzymanie polityki punktowego rozwiązywania problemów bezpieczeństwaruchu oraz  minimalizacja liczby wypadków drogowych na długich,liniowych odcinkach konkretnych dróg.

 

Polska czarnym punktem Europy?

W ciągu ostatnich 17 lat w Polsce zdarzyło się prawie milion wypadkówdrogowych, w których zginęło ponad 110 tysięcy osób, a ponadmilion zostało rannych. Dziennie w wypadkach ginie średnio 15 osób, a160 zostaje rannych. Główną przyczyną tych zdarzeń jest nie tylkozły stan polskich dróg i naszego parku samochodowego, ale takżeniebezpieczne zachowania na drodze.

 

Wątek na forum: Dwie jezdnie z Olsztynka do Nidzicy

Nareszcie. Chociaż z prawie półrocznym poślizgiem ale dobrze, że jest. Człowiek musi na początku oswoić się z taką nowością jadąc max 70 km/h. Przejazd starą siódemką na tym odcinku był nie lada wyzwaniem. Dwa czarne punkty na takim krótkim odcinku mogą o czymś świadczyć. Teraz kolej na następne ...

 

Znikną dwa "czarne punkty" pod Opole

GDDKiA planuje przebudować dwa niebezpieczne skrzyżowania na drogach krajowychw województwie opolskim. W efekcie wybudowanych w ich miejsce rondznikną z tych skrzyżowań dwa "czarne punkty".

 

Wątek na forum: Znikną dwa "czarne punkty" pod Opolem

Niech jeszcze GDDKiA sprawi, że znikną bramki z autosrad i pojawi się System elektronicznego poboru opłat ;) ~Edek

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czarne punkty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019