Wyszukiwałeś:

czesci X

zamienne X

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czesci zamienne

Spróbuj też wyszukać: czesci zamienne renault espace czesci zamienne opel agila czesci zamienne do iveco dayli 2300 HPI 2005

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

Tańsze części zamienne u Skody

Posiadaczy wszystkich modeli Skody czeka miła niespodzianka. Z początkiem majazostał wprowadzony nowy, niezwykle atrakcyjny cennik na oryginalne częścizamienne, siegający nawet do 33%.

 

Części do Dacii z Rumunii

Grupa Renault otworzyła nowe centrum części zamiennych i akcesoriów wRumunii. Budynek o powierzchni 65.000 m2 jest największym centrumdystrybucyjnym części zamiennych i akcesoriów Grupy Renaultznajdującym się poza terytorium Francji.

 

Przez ten bubel prawny będą droższe części?

Niezgodne z prawem unijnym, szkodliwe dla środowiska i wreszcie wbrew interesompolskich kierowców i działających na polskim rynkuprzedsiębiorców są proponowane przepisy ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego - ostrzega StowarzyszenieDystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

 

Tańsze części od Seata

Seat wprowadza na rynek nową i niezależną linię części zamiennych - Seat Economy Parts. Części te adresowane są do klientów, którychsamochody mają 5 i więcej lat.

 

SFB Polska wchodzi do Łódzkiej SSE

SFB Polska, producent części zamiennych dla motoryzacji, otrzymał zezwoleniena działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

A może używane części?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia się granic, rynekużywanych aut ma się w naszym kraju świetnie. Obecnie niemal każdy możepozwolić sobie na nabycie samochodu, gorzej jednak później z jegoutrzymaniem. Dlatego często rodzi się pokusa, aby do jego naprawwykorzystywać również używane części. Będzie taniej, ale czybezpieczniej?

 

Wątek na forum: Nowe technologie w służbie kierowcy i ekologii

może i bosch ma niezle te technologie ale są cholernie drodzy, jesli chodzi o jakies czesci zamienne to juz wole kupic jakies inne i duzo tansze zamienniki ~arnold

 

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancjina oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanychserwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na tereniePolski.

 

Części oryginalne czy zamienniki?

Oferta samochodowych części zamiennych na rynku jest bardzo duża i pozaelementami oryginalnymi, przeznaczonymi na tzw. pierwszy montaż fabryczny,dostępnych jest szereg zamienników. Przed podjęciem decyzji,które z nich wybrać, powinniśmy się dowiedzieć, jakie są faktycznepomiędzy nimi różnice i jak wpływają na eksploatację pojazdu.

 

Wątek na forum: Kosmetyki, oleje, części

Witam,nnProwadzę sklep głównie z kosmetykami "Car Detailing". Ponadto w ofercie mamy oleje, płyny oraz części zamienne.nNiestety sklep nie posiada jeszcze swojego odpowiednika w internecie. W tej chwili posiadamy jedynie stronę na FB. Dlatego zamówienia musiałyby być składane przez FB, ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czesci zamienne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019