Wyszukiwałeś:

czterodrzwiowe X

coupe X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czterodrzwiowe coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Coupe czy jeszcze limuzyna?

W ostatnich latach coraz większe zainteresowanie zdobywają samochody,które funkcjonują na pograniczu różnych segmentów, sąich mieszanką, bądź też tworzą całkowicie niszową półkę. Dlaprzykładu każdy chce mieć teraz sportowego SUV`a, rodzinne autko miejskie czyteż czterodrzwiowe coupe.

 

Aston Martin Rapide bez kamuflażu!

Już wiadomo jak będzie wyglądać najnowsze, czterodrzwiowe coupe marki AstonMartin. Zagraniczny portal worldcarfans.com zaprezentował właśnie pierwszezdjęcia szpiegowskie modelu Rapide pozbawionego kamuflażu.

 

Audi wchodzi w nowy segment

Rosnąca popularność segmentu czterodrzwiowych coupe sprawiła, że kolejniproducenci przymierzają się do wprowadzenia w te szeregi swoich nowych modeli.Tym razem Audi zamierza powiększyć swoją rodzinę o model A5 Sportback.

 

Zobacz nowe coupe Audi

Przez ostatnie miesiące dowiadywaliśmy się coraz więcej o nadchodzącym odAudi czterodrzwiowym coupe. Tym razem pojawiły się zdjęcia, które bezkamuflażu prezentują konkurenta Mercedesa CLS oraz VW Passata CC.

 

Ferrari w to nie wchodzi

Mimo wszechobecnej mody wśród marek luksusowych na tworzeniepseudorodzinnych, czterodrzwiowych coupe, stajnia z Maranello powiedziałastanowcze nie.

 

Pierwszy Aston Martin Rapide zjechał z taśmy

Klienci, którzy jako pierwsi zamówili nowego Astona Martina Rapidemogą się już cieszyć. Brytyjski producent ogłosił, że pierwszeegzemplarze opuściły już fabrykę Magna Steyr w Graz i dotrą doklientów już za kilka tygodni.

 

BMW Gran Coupe wchodzi do gry

BMW nadal nie rezygnuje z dość odważnych eksperymentów, dziękiktórym zdobywają jeszcze szersze grono fanów niż wrogów.Właśnie niemiecki koncern ogłosił prace nad nowym, czterodrzwiowym coupe.

 

Szef Lamborghini: "SUV nie jest samochodem luksusowym"

Podczas wywiadu dla magazynu AutoCar Winkelmann powiedział, że włoska stajniazdecydowała się na jeden z dwóch modeli. Rozważany był SUV orazczterodrzwiowe coupe. Jednak dla szefa Lamborghini SUVy nie są prawdziwymi,luksusowymi samochodami.

 

Czterodrzwiowe coupe z Bawarii

Magazyn Motor Trend donosi o najnowszym czterodrzwiowym coupe prosto zMonachium.

 

Czterodrzwiowe coupe Kii

Jak zwykle pod koniec marca rozpoczną się targi motoryzacyjne w Seulu, a nanich najbardziej będą chciały się pokazać rodzime marki. Kia przygotowałana tę wystawę koncepcyjny model, który stanowi zapowiedźczterodrzwiowego coupe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czterodrzwiowe coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019