Wyszukiwałeś:

czyste X

miasta X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: czyste miasta

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Ekologiczne ciężarówki Daimlera w USA

Amerykański Departament Energetyki DOE (United States Department ofEnergy) ogłosił pod koniec sierpnia przyjęcie Daimler Trucks North America(DTNA) do programu "Czyste miasta" (Clean Cities). W jego ramach DTNAwyprodukuje oraz sprzeda ponad 600 pojazdów ciężarowych z napędemhybrydowym i na gaz ziemny.

 

Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

Małe, najlepiej jak najmniejsze z zewnątrz, a przy tym oferujące przestronnąkabinę - takie auta powinny zdominować w przyszłości wielkie miasta, gdziejuż dziś momentami ciężko się poruszać, o znalezieniu miejsca parkingowegonie wspominając. A jeśli rzeczywiście w takim kierunku podąży motoryzacja,to nie dziwi wysyp w ostatnich latach wszelkiej maści małych aut udającychminivany. Bardzo dobrym przykładem są tu Kia Venga oraz Toyota Verso-S.

 

Ford Ranger Wildtrak 3.2 CDTI: Wół Executive

Lubię pick-upy. To jedne z niewielu rodzajów samochodów,które niczego nie muszą udawać. Lepiej wyglądają oblepione błotemniż czyste, wiadomo do czego służą i wiadomo, że po ich właściwościachjezdnych oraz komforcie nie należy spodziewać się cudów. Czyżby?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "czyste miasta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019