Wyszukiwałeś:

dachowanie

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dachowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Wywrotne Renault Kangoo

wielka szkoda ze tak rzadko przeprowadzane sa testy duzych samochodów 4x4 w koncu w Polsce i nie tylko panuje przekonanie ze te samochody sa niezmiernie bezpieczne, bo w koncu siedzi sie wyzej widocznosc jest lepsza samochod jest duzy itp. ale czesto wlasciciele tego typy samochodow zapominaja o ...

 

Saturn Outlook

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostałzaprezentowany nowy Saturn Outlook. Samochód ten rozszerza rosnącącoraz bardziej gamę marki Saturn, przynależnego do koncernu General Motors.

 

Hattrick Sebastiena Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen) zdobył po raz trzeci w karierze tytuł mistrzaświata WRC pomimo że jak się okazało decydujący o losach tytułu RajdAustralii odbywał się kilkanaście tysięcy kilometrów od domu Francuza wktórym Loeb leczy swoją kontuzję.

 

Dlaczego Volvo są takie bezpieczne?

2000 przeprowadzonych testów zderzeniowych w ciągu siedmiu lat istnieniaspecjalnego centrum zajmującego się testowaniem nowych samochodów tylkopotwierdza niezwykle duże zaangażowanie koncernu Volvo w kwestiibezpieczeństwa.

 

BMW zadzwoni po pomoc

Niemiecki producent zamierza uruchomić innowacyjny system, który będziewspomagał ofiary wypadku samochodowego. Nazywa się on Enhanced BMW AssistEmergency Call i współpracuje on z popularną technologiąConnectedDrive. Jego zadaniem będzie wysyłanie szczegółowychinformacji na temat kolizji do służb ratowniczych.

 

Bezpieczny Peugeot 207 CC

W przeprowadzonym niedawno teście bezpieczeństwa małych kabrioletówsegmentu B Peugeot 207 CC okazał się być najbezpieczniejszym modelemuzyskując wynik pięciogwiazdkowy.

 

Volkswagen sam wezwie pomoc

W gamie Volkswagena pojawiło się nowy element wyposażenia dodatkowego,którego zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwapodróżujących. System Sat Assist powiadomi służby ratownicze owypadku, stanowi też zabezpieczenie przed kradzieżą.

 

Skoda radzi co zrobić po dachowaniu

Dachowanie może być bardzo groźne w skutkach, a dojść może do niegonagle. Skoda radzi co zrobić po wywróceniu pojazdu i jak prawidłowozabezpieczyć siebie oraz bagaż.

 

Wątek na forum: Skoda radzi co zrobić po dachowaniu

Jak ktokowlwiek po studiach (zakładam że dziennikarze mają wyższe wykształcenie) może pisać "do dachowania MOŻE dojść nagle". Ciekawe ile razy do dachowania nie doszło nagle. Z tego wynika że inny rodzaj dachowania to dachowanie stopniowe. ~a1618

 

Dachowanie bez dachu

Dachowanie w kabriolecie to sytuacja, która zdarza się rzadko. Kiedyjednak do niej dochodzi samochód poddawany jest ogromnym przeciążeniom,a jak pokazały najnowsze wyniki crash-testu niemieckiego automobilklubu ADAC,pasażerowie narażeni są na dość poważne obrażenia ciała. Oto jak ztrudami prób zderzeniowych poradziły sobie cztery, popularne modeleklasy kompakt ze składanym dachem: Volkswagen Golf Cabrio, Opel Cascada,Peugeot 308 CC i Renault Megane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019