Wyszukiwałeś:

daimler

. Znaleziono 332 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: daimler

Spróbuj też wyszukać: daimler AG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 332 wszystkich):

Pozostał tylko Daimler

Wczorajsze nadzwyczajne posiedzenie akcjonariuszy zakończyło definitywnietrwający 9 lat mariaż koncernów Daimler oraz Chrysler. Ostatnią niewiadomąbyła nazwa, pod jaką funkcjonować będzie teraz niemiecki koncern.

 

Powróci Daimler?

Jest spora szansa, że w niedalekiej przyszłości do życia wskrzeszonazostanie luksusowa marka Daimler, która wraz z Jaguarem została nabytaprzez indyjski koncern Tata Motors.

 

Daimler Trucks chce Kamaza

Daimler Trucks rozważa objęcie pakietu udziałów rosyjskiego producentasamochodów ciężarowych, marki Kamaz

 

Daimler Trucks kupuje firmę Kamaz

12 grudnia br. Daimler AG, Kamaz, agencja państwowa "RussianTechnologies" oraz Troika Dialog podpisały w Moskwie umowę, w ramachktórej Daimler Trucks obejmie 10% udziałów rosyjskiego producentapojazdów ciężarowych.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Daimler: autobusowe wyniki za 2008 r.

Koncern Daimler Buses osiągnął w 2008 r. rekordowe wyniki sprzedaży,która wyniosła 40 600 autobusów i autokarów marekMercedes-Benz, Setra i Orion. To oznacza wzrost o 4 % w porównaniu w 2007r.

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

Arval wykupi polski oddział Daimler Fleet Management

Spółka koncernu Daimler AG, Daimler Financial Services AG, podjęładecyzję o sprzedaży większości portfela swojej polskiej spółkiDaimler Fleet Management Polska firmie Arval.

 

Daimler Fleet Management tylko z Mercedesami

Działalność Daimler Fleet Management skupiona będzie na zarządzaniu flotamiskładającymi sie głównie z pojazdów Mercedes. Pozostałaczęść portfolio Daimler Fleet Management zostanie sprzedana firmie Arval

 

Ciężarówki Daimler AG ? pasmo sukcesów

Od stycznia do sierpnia br. Daimler Trucks sprzedał 256 618 pojazdów, o18 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W sierpniu Br.nabywców znalazło 39 090 aut – to rekordowy wynik od grudnia 2008roku. Mimo spadków cen akcji i rosnącego niepokoju w gospodarceświatowej, spółka z optymizmem spogląda w przyszłość.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021