Wyszukiwałeś:

dane X

techniczne X

. Znaleziono 12222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dane techniczne

Spróbuj też wyszukać: dane techniczne ford focus dane technicznetech silnika mercedes 410 dane techniczne seat cordoba

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12222 wszystkich):

Wątek na forum: Najszybsze Ferrari z otwartym dachem

Chyba szef Ferrari się trochę pomylił i nie zna historii swojej marki. Wystarczy spojrzeć na dane techniczne i porównać zaprezentowany model z Ferrari F50 Spider:-) ~M.

 

Wątek na forum: Dane techniczne

Witam, potrzebuję dane techniczne, np wartości przełożenia biegów, przekładni głównej. obciążenie osi itp. dla Forda Mondeo z silnikiem 1.6 zetec. Jest mi to baardzo potrzebne. proszę o pomoc. ~rachubiak

 

Volkswagen Scirocco - dane techniczne

Topowa wersja Scirocco, ta z oznaczeniem R napędzana jest przez silnikbenzynowy TSI o pojemności dwóch litrów. Agregat osiąga moc 280KM. Słabsze wersje benzynowe dostarczają odpowiednio 220, 180, i 125 KM(1.4TSI). Wysokoprężne silniki reprezentuje tylko jeden przedstawiciel - 2.0 TDI.

 

Skoda Octavia RS - dane techniczne

Skodę Octavię RS dostaniemy z jednym z dwóch silników do wyboru- TDI i TSI. Obie jednostki mają pojemność dwóch litrów. Dowyboru jest mechaniczna przekładnia, 6-biegowa lub DSG z 6 przełożeniami.Dane techniczne wersji silnikowych zebraliśmy w dwóch tabelach. 

 

Mitsubishi Outlander - dane techniczne

Dwie wersje benzynowe i dwie wysokoprężne - tak prezentuje się gama silnikowaMitsubishi Outlander. Wszystkie silnik cechuje moc 150 KM. Oto dane techniczneMitsubishi Outlandera.

 

Mazda CX-5 - dane techniczne

Podstawowy silnik w Mazdzie CX-5 2015 to jednostka dwulitrowa, Skyactive-G omocy 160 KM. Auto występuje w wersji z napędem przekazywanym na oś przedniąlub 4x4, w zależności od wersji silnikowej. Przedstawiamy dane technicznejMazdy CX-5 2015.

 

Skoda Superb III - silniki Diesla - dane techniczne

Szukając Skody Superb III z silnikiem diesla możemy wybrać jeden zdwóch motorów - 1,6 TDI oraz 2,0 TDI. Pierwszy występuje wdwóch wariantach, zaś drugi aż w czterech wersjach. Poniżejprzedstawiamy dane techniczne Skody Superb III z silnikami wysokoprężnymi.

 

Skoda Superb III 4x4 - dane techniczne

Napęd 4x4 w Superbie III realizowany jest przez Haldex piątej generacji. DoSuperba 4x4 zostały dopasowane dwa silniki benzynowe - 1,4 TSI i 2,0 TSI orazmotor 2,0 TDI o mocy 150 i 190 KM. Oto dane techniczne Superba występującego znapędem przekazywanym na wszystkie koła.

 

Toyota Prius IV: Szczegóły techniczne

Toyota Prius czwartej generacji jest jeszcze oszczędniejszy i przyjazny fokomgrenlandzkim niż poprzednik. Zobacz, szczegóły technicznezaawansowanego Priusa IV.

 

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Amerykański koncern lubi być tajemniczy. Najpierw długo zwlekał z podaniemoficjalnych danych Focusa RS, a teraz wystawił na mocną próbęcierpliwość wszystkich fanów najnowszego supersamochodu GT. Po kilkumiesiącach oczekiwania ujawnił dane techniczne supersamochodu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dane techniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023