Wyszukiwałeś:

dart

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dart

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Dodge Dart: Kompakt z kozłem na masce

Kilka dni temu informowaliśmy, że Dodge ma problem z nazwą dla swojego nowegomodelu. Dziś wszystko jest już jasne. Nowy, kompaktowy model z kozłem namasce będzie nazywał się Dart, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "rzucićsię". Dodge "rzuca się" na rynek chcąc odnieść duży sukcesdzięki modelowi Dart. Tylko czy nie rzuca się z motyką na słońce?

 

Wątek na forum: Dodge Dart: Kompakt z kozłem na masce

Kupcie sobie nowy słownik :) Dart w tym przypadku oznacza rzutkę / strzałkę / pocisk. W formie czasownikowej to chyba tylko w Australii tego słowa używają.... ~sdf

 

Dodge Dart: Nowy gatunek Muflona

Dodge tuż przed targami motoryzacyjnym w Detroit przedstawił szczegóły dotyczące najnowszego modelu. To pierwszy samochód amerykańskiej marki bazujący na technologii Fiata, do którego należy marka z muflonem na masce.

 

Dodge Dart

 

Zaprezentowany po raz pierwszy na wystawie NAIAS 2012 w Detroit Dodge Dart to kompaktowy model zbudowany na bazie Alfy Romeo Giulietta.

 
 

Dodge: Dart GT lepszą atrakcją

W Detroit Dodge zaprezentuje usportowioną wersję Darta oznaczoną symbolemGT. Auto pod maską będzie mieć 2.4 litrowy silnik benzynowy.

 
 

Dodge Dart sygnowany przez markę Mopar

Dodge przedstawił drugą, specjalną wersję modelu Dart. Tym razem auto otrzymało przydomek Mopar i zostało zmodyfikowane przez nadwornego tuneraamerykańskiej marki.

 
 

Pociągi z Pesy dla PKP Intercity

Firma Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A. wyprodukuje 20 nowoczesnychpociągów Dart dla PKP Intercity S.A.  Wartość zamówienia20 szt. elektrycznych zespołów trakcyjnych Dart to ponad 1,3 mld zł, wtym ponad 1 mld zł stanowią koszty dostawy pociągów, a 312 mln zł -ich serwisowanie przez 15 lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019