Wyszukiwałeś:

data X

godzina X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: data godzina

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Skoda tworzy sieć w Chinach

Przygotowania do ekspansji Skody w Chinach weszły w kolejną fazę. Pierwszynowy zakład dealerski powstał w Shijiazhuang, stolicy prowincji Hebei,położonej 300 km na południowy zachód od Pekinu. Czterdzieści kolejnychpunktów sprzedaży marki rodem z Mlada Boleslav rozpocznie swojądziałalność w ciągu najbliższych tygodni.

 

Wypadek czy kolizja - jak postępować

Ani wypadek, ani kolizja drogowa nie należą do przyjemnych sytuacji. Są tojednak dwa zupełnie różne zdarzenia drogowe, które wymagają odkierowców i innych uczestników ruchu drogowego całkowicieodmiennego zachowania. Zobacz, jakie obowiązki spoczywają na nas, jeślibierzemy udział w wypadku bądź kolizji.

 

Zdjęcia z fotoradarów w sieci

Przejęcie fotoradarów przez Generalną Inspekcję Transportu Drogowegopociągnęło za sobą szereg następstw. Jednym z nich było zaprzestaniewysyłki zdjęć dokumentujących zbyt szybką jazdę, co niejednokrotnierodziło problemy z ustaleniem faktycznie kierującego danym autem w danymmomencie. Być może zmieni się to wkrótce.

 

Wątek na forum: GODZINA

JAM ZMIENIĆ CZAS W MEGANCE-NIEMA ŻADNYCH PRZEŁĄCZNIKÓW ~ENDRIU

 

Wątek na forum: JAK USTAWIĆ GODZINĘ W TOYOTA AURIS 2007

WITAM MAM TOYOTE AURIS Z 2007 ROKU, KUPIŁEM JĄ TYDZIEŃ TEMU I NIE POTRAFIE USTAWIĆ GODZINY MOŻE KTOŚ WIE JAK TO ZROBIĆ ? ~GODZINA

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "data godzina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020