Wyszukiwałeś:

db9

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: db9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Wątek na forum: Gorąca odsłona DB9

Skoro standardowe DB9 ma niecałe 5 sekund do setki to ta nowa wersja będzie miała o '' kilka sekund" mniej czyli jakieś 2 sekundy. ~zmac

 

Gorąca odsłona DB9

Brytyjski producent ultra-luksusowych i tak samo szybkich jak drogichsamochodów marki Aston Martin, testuje właśnie wzmocnioną wersjęswojego sztandarowego modelu o nazwie DB9. Auto wejdzie do sprzedaży pod koniectego roku.

 

Nowy Bang & Olufsen w DB9

Aston Martin po raz kolejny zaprosił swojego odpowiednika w świecie audio dostworzenia wyjątkowego systemu dźwiękowego do modelu DB9. Poza niezwykłymwyglądem system BeoSound DB9 będzie oferować najwyższą jakość dźwięku.

 

IAA Frankfurt 2009: Aston Martin DBS/DB9 - Mansory Cyrus

 

Aston Martin DBS/DB9 - Mansory Cyrus - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Aston Martin DB9: Aston DB9

4.75 Moim zdaniem to auto jest na wysokimpoziomie. Mimo, że cena jest... wysoka, zachęcam gorąco do kupna Astonka DB9!Pozdrawiam wszystkich kierowców.

 

Nadchodzi nowy Aston Martin DB9

Czas szybko płynie, ale modele marki Aston Martin wolno się starzeją. Dowodemna to jest przykład modelu DB9, który ma już osiem lat i przyszedłnajwyższy czas żeby trochę się odświeżył.

 

Aston Martin DB9 Carbon Black,White i V8 Vantage N430

Można rzec, że Aston Martin szykuje tłuściutkie premiery na targimotoryzacyjne, które już lada moment wystartują w Genewie.Przedstawiamy Wam DB9 Carbon Black oraz White i V8 Vantage N430.

 

Następca DB9 z silnikiem turbo

Ferrari nie zamierza dokładać turbo do silników V12, o czyminformowaliśmy przed minionym weekendem. Dziś okazuje się, że przeciwnykierunek obierze brytyjski Aston Martin, który następcę DB9 mawyposażyć w silnik V12 turbo.

 

Aston Martin DB9 GT - gran turismo doskonałe

Aston Martiny z linii modelowej DB od ponad 60 lat wyznaczają trendy w projektowaniu aut typu Gran Turismo - zachwycających estetyką, komfortem długich podróży i osiągami. Model DB9 powoli żegna się z rynkiem, jednak robi to we wspaniałym stylu.

 

Aston Martin DB9 - w rosyjskim wydaniu

Cardi, firma zlokalizowana w Moskwie, zaprojektowała elegancką wariację natemat brytyjskiego Gran Turismo. Model Cardi Concept 442, jak na dzieło firmyzajmującej się przeróbkami karoserii, wygląda obłędnie!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018