Wyszukiwałeś:

dealerzy

. Znaleziono 231 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dealerzy

Spróbuj też wyszukać: lista dealerów samochodó Dealera dealerzy TATA CALA POLSKA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 231 wszystkich):

Wątek na forum: 2008 rok - jaki był?

Producenci muszą obniżyć ceny aut z segmentu małych i średnich. Po to by dealerzy je sprzedali i zarobili na swoje życie. A także po to by ludzie mogli je kupić na kredyt , nie głodując przy jego spłacaniu. Cena paliwa, gdy zostanie na zbliżonym poziomie pomoże podjąć decyzje o zakupie. Producenc...

 

Wątek na forum: Na plusie, choć na minusie

Dealerzy, szczególnie marek przodujących w rankingach sami sobie wzajemnie sprzedają auta, bo tak zaleca importer. Dzięki temu wynik na plusie a rejestracji nie ma. Oczywiście całą sprawą kręcą "polscy menadżerowie" i centrale zwykle nic nie wiedzą, a w tabelkach rośnie. Aby do następne...

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

Ford najlepiej oceniony przez dealerów

Już po raz kolejny Polska Izba Motoryzacji i firma Ernst&Youngprzeprowadziły niezależne badanie satysfakcji dealerów samochodowych,które obrazuje, jak oceniają importerów samochodów ichwłasni dealerzy.

 

Dealerzy Volvo najbardziej zadowoleni

Znamy już wyniki tegorocznego badania satysfakcji dealerów samochodowychze współpracy z importerami. Dealerzy najwyżej ocenili warunkiwspółpracy oferowane im przez koncern Volvo.

 

Hity rynku dealerskiego 2010

Miesięcznik Dealer wybrał najważniejsze dealerskie wydarzenia ubiegłegoroku. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło wprowadzenie nowegorozporządzenia GVO. Zobacz, co jeszcze ważnego wydarzyło się w minionychdwunastu miesiącach na rynku dealerskim.

 

Dealerzy ? upadłość albo fuzje

Obecny rok na rynku nowych samochodów zapowiada się na jeszcze gorszyniż miniony. Może to spowodować poważne problemy u wielu dealerów,zwłaszcza tych mniejszych. Staną oni przed dylematem - albo upadłość, albopostawienie na fuzje bądź przejęcia.

 

Najbardziej zadowoleni są dealerzy Volvo

Po raz trzeci z rzędu dealerzy najwyżej ocenili warunki współpracyoferowane im przez koncern Volvo. Tak wynika z ogłoszonych w dniu wczorajszymtegorocznych badań satysfakcji dealerów samochodowych zewspółpracy z importerami.

 

Najbardziej usatysfakcjonowani są dealerzy Mazdy

O tym, czy sprzedaż nowych samochodów będzie dobrym biznesem, decydujewiele czynników, w tym współpraca z importerem. A z tej wbieżącym roku najbardziej zadowoleni są dealerzy Mazdy.

 

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Firma doradcza DCG Dealer Consulting wraz z Instytutem Badania RynkuMotoryzacyjnego Samar przygotowała listę największych dealerów wPolsce. Ranking TOP50 pozwala pokazać procentową wielkość sprzedażynajwiększych sprzedawców samochodów w odniesieniu do całegorynku. Zobacz, największych dealerów samochodów nad Wisłą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019