Wyszukiwałeś:

denza

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: denza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Wspólna marka Daimlera i BYD

Rząd chiński zezwala na sprzedaż i produkcję zachodnich producentów w swoim kraju, ale pod warunkiem, że koncern spoza Chin rozpocznie współpracę z którymś z chińskich producentów. Taki stanrzeczy sprawił, że Daimler wraz z BYD stworzy nową markę.

 

Wspólne dzieło BYD i Daimlera

Ponad dwa lata temu koncern Daimler ogłosił współpracę z chińskimkoncernem produkującym samochody o nazwie BYD. Jednak dopiero teraz ujawnionezostało pierwsze dzieło tego aliansu.

 

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

Denza 400 - chiński "elektryk" od Daimlera

Chiński rynek motoryzacyjny jest bardzo chłonny, co wykorzystują producenci.Na dodatek nie obowiązują tam restrykcyjne normy dotyczące spalania, dlategojest to idealne miejsce do sprzedawania starszych technologii przez zachodniekoncerny. Takim przykładem jest Denza 400, produkowany przy udziale Daimlera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019