Wyszukiwałeś:

design

. Znaleziono 3578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: design

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3578 wszystkich):

Design z Audi do Skody

W styczniu 2008 roku nastąpi istotna zmiana personalna na ważnym stanowisku wkoncernie Skody. Dyrektorem Działu Projektowego Skoda Auto w miejsce JensaManske zostaje Josef Kaban, odpowiedzialny do tej pory za zewnętrzny designsamochodów marki Audi.

 

XC90 z pakietem R-design

Wiosną bieżącego roku na polskich drogach pojawi się model XC90 w wersjiR-design. Pakiet ten jest dostępny również w modelach Volvo C30, S40 iV50.

 

Volvo XC60 R-Design

Volvo XC60, obecnie najchętniej kupowane Volvo w Polsce, jesienią dostępnebędzie ze sportowym pakietem R-Design. Wersja ta zaprezentowana zostanie natargach Frankfurt Motor Show 2009.

 

Zaprojektuj Mazdę

Rozpoczął się konkurs designerski Zoom-Zoom Mazda Design. Udział w konkursiemogą wziąć zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Celem jestzaprojektowanie elementu użytkowego do samochodu i/lub wymarzonego samochodu.Prace konkursowe można składać do 7 czerwca br.

 

Kia zbiera nagrody za design

Kia Motors laureatem czterech nagród za design w Automotive BrandContest.

 

Saab 9-3 autorstwa Gray Design

Marka Saab po upadku ma odrodzić się w rękach konsorcjum National ElectricVehicle Sweden. Firma zapowiedziała, że chce stworzyć model 9-3 w wersjielektrycznej. Nie przedstawiła jednak jak miałby wyglądać tensamochód. Mogą wzorować się na najnowszym projekcie szwedzkiego biuraprojektowego - Gray Design.

 

Ciężarówka Volvo wyróżniona za design

Nowa seria Volvo FH zadziwiła zespół ekspertów od projektowaniai, pokonując tysiące produktów z całego świata, zdobyła nagrodę RedDot Product Design – uznawany na całym świecie dowód wybitnegoosiągnięcia w projektowaniu i jeden z najbardziej pożądanychmiędzynarodowych znaków jakości w dziedzinie wzornictwa.

 

Pakiet R-Design dla modeli Volvo

Szwedzki producent do swojej gamy dodał pakiet R-Design, który zostałprzygotowany dla modeli XC60, S60 oraz V60. To co najbardziej wyróżniaauta z tym pakietem to nowe felgi dostępne tylko w R-Designie.

 

Dwie Kie wyróżnione za design

Zatrudnienie Petera Schreyera, jako głównego stylistę nowych modeliKii, przynosi kolejne owoce. Koncepcyjna Kia GT4 oraz najnowsza odmiana Kii Soulzostały wyróżnione statuetkami International Design Excellence Award.

 

Nowe Volvo XC90 w wersji R-Design

Lakier Rebel Blue, felgi w rozmiarze od 20 do 22 cali oraz moc 400 KM . Toniektóre cechy nowego XC90 w wersji R-Design. Szwedzi atakują segment sportowych SUVów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019