Wyszukiwałeś:

dieselgate

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dieselgate

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Dieselgate ? rysa na niemieckiej doskonałości

Od początku tygodnia afera silnikami wysokoprężnymi Volkswagena nie schodziz czołówek gazet i innych mediów. Blamaż nazwany przezdziennikarzy „dieselgate" elektryzuje wszystkich, a w Wolfsburguatmosfera gorąca i nerwowa. Spróbujmy podsumować to co już wiemy odieselgate”.

 

Afera VW. Nowy Prezes zapewnia szybkie wyjaśnienie skandalu

Echa afery w koncernie z Wolfsburga nie milkną i teraz wszyscy czekają na dalsze ruchy Volkswagena. Nowy prezes zarządu, Matthias Müller podczas przemowy do załogi w Wolfsburgu zapewniał m.in. "Przezwyciężymy ten kryzys".

 

Kolejny silnik Volkswagena pod lupą. Oszukiwał?

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) donosi, że Volkswagenmógł manipulować pomiarem spalin w kolejnej jednostce. Wspomnianysilnik występuję w takich modelach jak np. Volkswagen Touareg, Porsche Cayenneoraz Audi Q5.

 

Rekordowa sprzedaż Volkswagena

Zamieszanie z silnikami Volkswagena trwa już nieprzerwanie od połowywrześnia. Co ciekawe, nie wpłynęło to negatywnie na sprzedażsamochodów niemieckiej marki. Szczególnie na polskim rynku.

 

Volkswagen zwolni kilka tysięcy pracowników

Kolejne problemy koncernu Volkswagen. Firma ma poważne problemy finansowe iprawne. W związku z oskarżeniami w aferze "Dieselgate" koncern zWolfsburga będzie musiał zredukować zatrudnienie nawet o 3 tys. miejsc pracy.

 

Volkswagen skasuje 40 modeli

Volkswagen zamierza zrobić wielki przegląd swoich modeli. Wszystko z powoduafery Dieselgate, która zmusiła niemiecki koncern do oszczędności. Zwielkiej gamy koncernu zniknie nawet 40 samochodów.

 

Volkswagen naprawi dodatkowe 460 tys. silników

Koncern z Wolfsburga otrzymał pozwolenie od niemieckiego rządu naprzeprowadzenie naprawy serwisowej w dodatkowych 460 tys. egzemplarzysilników 1.2 TDI, które dotknęła afera Dieselgate.

 

Wątek na forum: Skoda Kodiaq oficjalnie!

Czemu Volkswagen (i Skoda!) do tej pory nic nie zrobili z silnikami, które zatruwają nas wszystkich tlenkami azotu z dieselgate? Komisja Europejska potwierdziła złamanie prawa, stowarzyszenie StopVW.pl walczy o odszkodowania dla polskich klientów a VW co? Ma nas, klientów gdzieś? Nigdy nie kupię ...

 

Dieselgate - Volkswagen zwalnia pracowników

Wypłata odszkodowań po "Dieselgate" zmusza Volkswagena dooszczędności. Efekt?Koncern zwolni 23 tysiące osób.

 

Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii

Afera "dieselgate" odbija się czkawką u kolejnych producentównależących do grupy VW. Tym razem ucierpi z tego powodu Porsche, którenie może sprzedawać niektórych swoich produktów na terenieSzwajcarii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019