Wyszukiwałeś:

diody

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: diody

Spróbuj też wyszukać: diody prostownicze mazda 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 174 wszystkich):

Wątek na forum: Oszczędne światła dzienne

nie jest wart tych pieniędzy zestaw swiateł dziennych LED wraz z zestawem diody led i przekaznki to groszowa sprawa proponuję cenę 7777zł dla równego rach netto ~aso

 

Wątek na forum: Audi RS6 Avant

czad...najlepsze ma diody<lol><Lol>" ~kamil93pl

 

Wątek na forum: Brak ladowania TOYOTA CROWN

Trzy razy wymieniane diody i dalej nie ma ladowania.Alternator jest dobry. ~kzx

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Polo i Golf z LED-ami

Volkswagen wprowadził innowacyjne światła LED do jazdy w dzień w swoichdwóch modelach - Polo i Golf. Wśród zalet tego rozwiązaniawymienić należy lepszą widoczność oraz dłuższą żywotność diod wporównaniu z tradycyjnymi żarówkami.

 

Wątek na forum: Polo i Golf z LED-ami

Redaktorze naczelny. Oprócz wymienionych zalet diod LED używanych przez światła dzienne zapomniał Redaktor napisać o tym że... Dioda LED pobiera kilkadziesiąt razy mniej prądu z układu elektrycznego auta w stosunku do żarówki żarnikowej. Akumulator auta ma więc stale przyzwoity poziom naładowania...

 

Wątek na forum: MB klasa C 1995 benz

Mam problem z otwarciem samochodu przy lusterku mam dwie diody zielona, czerwona gdy otwieram miga zielona a jak zamykam czerwona. Wczoraj rano chciałem otworzyc mesia pilotem bo tylko tym moge a tu zero reakcji probowałem kilka razy i nic, zmienilem baterie na nowe i dalej to samo zero reakcji n...

 

OLED w samochodzie

BASF i Philips opracowują nowe oświetlenie OLED do przezroczystychdachów samochodowych. Koncepcja oświetlenia OLED do dachówsamochodowych obejmuje zasilane energią słoneczną źródło światła,które po wyłączeniu jest przezroczyste.

 

Inteligentne reflektory - diody laserowe

Lepszą widoczność pojazdu i doświetlanie drogi - takie cechy mawyróżniać nowy system oświetlenia w samochodach, nad którympracuje grupa naukowców z niemieckiego Uniwersytetu Leibniz w Hanowerze.Ich zdaniem przyszłość reflektorów samochodowych to diody laserowe.

 

Nowe reflektory diodowe Audi

Przewaga dzięki technice. To hasło, które zna każdy i kojarzy zproducentem z Ingolstadt. Dziś niemiecki producent chce po raz kolejnypokazać moc tego hasła prezentując nowe reflektory diodowe Audi Matrix.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019