Wyszukiwałeś:

discovery

. Znaleziono 210 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: discovery

Spróbuj też wyszukać: Discovery 2 raport discovery

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 210 wszystkich):

Discovery najlepszym dużym 4x4

Land Rover Discovery III został uznany najlepszym samochodem z napędem 4x4roku 2006 w kategorii "The Best Large" według miesięcznika"What Car?".

 

Discovery 3 jako pracownik w terenie

Już nie tylko w teren, ale też do pracy. Land Rover od połowy marca br.wprowadzi do sprzedaży komercyjną wersję modelu Discovery 3. To pierwszy tegotypu wariant samochodu użytkowego, który będzie sprzedawany przez tąbrytyjską markę.

 

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 4 (ost.)

W 2009 roku nowa, czwarta już generacja wielofunkcyjnego, siedmiomiejscowegopojazdu marki Land Rover ujrzała światło dzienne – jest to Discovery 4.

 

Pancerny Discovery

Land Rover wprowadził na rynek pancerną wersję modelu Discovery 4.Samochód zapewnia nie tylko wysoki standard bezpieczeństwabalistycznego, ale także umożliwia dotarcie nawet w najtrudniej dostępnemiejsca.

 

Discovery wraca do korzeni

Przecieki z Land Rovera sugerują, że kolejna generacja Discovery będziebardziej przypominała swoich historycznych poprzedników i wrócido bycia postrzeganą jako tradycyjny, nieco surowszy samochód terenowy.

 

Land Rover zapowiada Discovery Sport

Brytyjczycy zapowiedzieli nowy model na targach w NY podczas prezentacjiDiscovery Vision Concept. Tak naprawdę auto, o którym mowa będzienastępcą modelu Freelander.

 

Land Rover Discovery Sport już w Polsce

Land Rover wprowadza nowy podział na trzy linie modelowe: Defender, Discoveryoraz Range Rover. W tej pierwszej znajdzie się produkowany od wielu lat modelprzeznaczony do ekstremalnych warunków. Do drugiej trafi prezentowanydzisiaj model, a także wersje które charakteryzują sięwszechstronnością. Trzecia grupa samochodów to luksusowiprzedstawiciele segmentu SUV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020